Boğa Burcu 2011 Falı

Jüpiter’in Koç burundaki hareketi, ayın ilk yarısı içerisinde, yaşamınıza daha fazla özen göstermek için biraz daha vakit bulmanızı sağlayacaktır.

 

 

Özellikle de ileriki dönemleri planlamak konusunda daha derin düşünebileceğiniz günler içerisinde, kısıtlamaları aşmak veya hayatın herhangi bir alanında sizinle gizliden gizliye rekabet eden kişileri çevrenizden uzaklaştırmak daha kolay olacak. 3 Nisan yakınları, psikolojik baskılardan kurtulmak için önemli bir çözüm getirebilir. Mayıs ın ilk haftası içerisinde de, hayatınızın yoğun olan önemli alanlarında, tüm akışı olumluya dönüştürecek bazı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Tüm bunların arasında, eğitimler yoluyla kendinizi daha da geliştirmek, yurtdışıyla bağlantılı gelişmeler yaşamak ve uzun seyahatlere çıkmak da ana konular arasında sık sık yer alacaklardır.

 

 

30 Mart – 23 Nisan, 3 – 26 Ağustos ve 24 Kasım   14 Aralık arası dönemlerde gerileyecek olan Merkür, yaşamınızın hemen hemen tüm alanlarında yavaşlama ve duraklamaya sebep olacak şartları ifade edebilir. İletişimde sorunlar, yanlış anlaşılmalar, unutulan randevular, sözleşme ve anlaşma maddeleriyle ilgili olarak uyuşmazlıklar ve kısa seyahatlerde ufak tefek problemler, dönemin konuları olabilirler.

 

 

Dört Güneş tutulması, iki de Ay tutulması barındıran 2011 yılı, yaşamınızdaki birçok şeyin, yaklaşık üç ayda bir değişip yeni bir yöne gitmeye başlaması şeklinde sonuç getirebilir. Ocak-Şubat dönemindeki, yabancılar, hukuk ve eğitim ile ilgili gelişmelerin yoğunluğunun ardından, 1 Haziran ve sonrasında, maddiyat büyük önem kazanacaktır. Bu dönemde yapacağınız hamle veya yatırımların, 10 Aralık yakınlarında önemli gelir kaynaklarına dönüştüklerini görebilirsiniz. Aynı zaman aralığı, zam veya prim almak gibi kavramları da gündeme taşıyacaktır. Ancak; 15 Haziran dan itibaren vergi, borç, kira, aidat gibi, ödemeniz gereken meblağlar konusunda dikkatli olmalısınız. Hayatınızda, tazminat, telif hakkı, miras veya nafaka gibi hukuki boyutu da olan kavramlarla ilgili süreçler varsa, daha da dikkat etmelisiniz. Beklenmedik bir gelişme veya unutulan bir taksit, hesapta olmayan bazı giderleri beraberinde getirebilir ve kimi ayrıntılar da 25 Kasım?daki olumlu etkilere kadar sizi uğraştırabilir.

 

 

1 Temmuz ve takip eden dönem, bilmediğiniz yerlere seyahat etmek, kısa gezilere çıkmak, dağ veya doğa yürüyüşü programı yapmak için uygun olmayacaklardır. Bu günler, yoğun iletişim içinde bulunduğunuz kişilerle anlaşmazlıkların daha sıklaşmaya başlayabileceği bir süreç de olabilirler. Diğer taraftan, sosyal hayatta parlamak, gruplar içinde öne çıkmak, popülarite ve saygınlığınızı artırmak gibi etkilerin de gündeme olacağı 4 Haziran sonrası dönemde, özellikle de 1-14 Ekim aralığı ile 3 Kasım ve 21 Kasım yakınlarında, aşık olmak, evlenmek, evlilik hayatında daha olumlu bir döneme girmek de 2011 in renkli yönlerinden olacaklardır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.