AskTurka.Com

Koç Burcu 2011 Falı

1.040

Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/pasktur3/public_html/wp-content/themes/yaren/lib/aq_resizer.php on line 180

Son yılların en güzel günlerini yaşayacağınız bir döneme hazırlanın.

Büyük şans gezegeni Jüpiter, 12 yıl aradan sonra tekrar burcunuzda ilerliyor. Yaşamın her alanında ilerleme ve genişleme getirecek olan bu hareket, mevcut olumlu etkileri, 5 Haziran sonrasında maddi konulara yoğunlaştıracaktır. Takip eden 1 yıl boyunca, iş faaliyetlerinin ve finansal yatırımların getirilerinin artması ile mülklerin değer kazanması, sık sık ana konular arasında yer alacaklardır.

 

 

15 Mart yakınları, kendinizle ilgilenmek ve görünümle ilgili uygulamalar yaptırmak açısından uygun olacaktır. 3 Nisan ve sonrası ise, zaman zaman güçlenecek olan etkileri, yakın çevreyle ilişkileri derinleştirmek, sosyal alanda ön plana çıkmak ve bir hayalinizi gerçekleştirmek için çalışırken büyük yol kat etmek gibi konularda kullanmanızı sağlayacaktır.

 

 

 

30 Mart – 23 Nisan, 3  -26 Ağustos ve 24 Kasım   14 Aralık arası dönemler, Merkürün geri hareketini gerçekleştireceği dönemlerdir. Bu tarihler arasında yanlış anlaşılmalar artabilir. İletişim cihazlarında arızalar, yeni alınan elektroniklerin doğru çalışmaması, randevuların unutulması, yeni imzalanan anlaşma ve sözleşmelerde aksaklık ve uyuşmazlıklar gündeme gelebilir. Özellikle 30 Mart tarihinde burcunuzda gerçekleşecek olan gerileme esnasında çok dikkatli olmalısınız.

 

 

4 Ocak  5 Şubat arasında kariyer yaşamında ani değişim ve sıçramaları tetikleyebilecek olan Güneş tutulmasının etkileri, kendilerini, terfi etmek, yeni bir kariyer yolu seçmek, daha fazla olanak ve fırsat sunan bir kuruma geçmek gibi temalar içerisinde, son derece olumlu şekilde gösterebilirler.

 

 

1 Hazirandan itibaren, basın-yayın organları ile ilişkili girişimler veya ilişkileri sağlamlaştırmak, kitap veya makale yayınlatmak, yakın çevre içerisindeki iletişimlerde yeni bir hava yakalamak, önemli kişilere ulaşmak, ayrıca kısa seyahatler ve kültürel gezilere çıkmak gibi etkiler gündemde yer tutarken, bunların tümü, 10 Aralık?taki Ay tutulması ile birlikte hiç düşünmeyeceğiniz noktalara vararak, yaşamınızı değiştirecek bir olaylar dizisi yaratabilirler. 15 Haziran tarihindeki Ay tutulması ve 1 Temmuz tarihindeki Güneş tutulması ise bazı beklenmedik olumsuzlukları getirebilirler. 15 Haziran yakınlarında yurtdışı iş ve iletişimlerde aksamalar veya kopmalara, uzun seyahatlerde sorunlara, yerine getirilmesi gecikmiş görev ve sorumlulukların hukuki süreçlere yol açmasına karşı dikkatli olmanız gerekecektir. 1 Temmuz sonrasında, evinizle ilgili beklenmedik sorunlar veya masraflar, aile içi ilişkilerde var olan bir gerilimin iyice su yüzüne çıkması, uzaktaki akrabalarla görüşmelerde yanlış anlaşılmalar, dikkat etmeniz gereken konular arasına dahil olacaklardır.

 

 

25 Kasım tutulması, yurtdışıyla ilgili konuları ve hukuki süreçleri, bu sefer çok daha olumlu bir şekilde olmak üzere gündeme taşıyacak ve çözüme bağlanmalarını sağlayacak şartlar yaratacaklardır. Bu süreç, eğitim yaşamı ile ilgili sıkıntılı bir dönemin de artık bitmekte olduğunu haber verecektir. 2011 yılı, içinde barındırdığı dört Güneş iki de Ay tutulması nedeniyle düzensiz olarak nitelendirilen yıllardan biri olacak. Hayatınızın üç ayda bir yön değiştirmesine ve iç dinamiklerinin neredeyse sürekli bir dönüşüm halinde kalmasına hazırlıklı olmalısınız.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.