AskTurka.Com

Başak Burcu 2011 Falı

1.172

Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/pasktur3/public_html/wp-content/themes/yaren/lib/aq_resizer.php on line 180

Bu yıl içerisinde, pek çok nedenle sık sık seyahatlere çıkabilirsiniz. 7 Mart, 28 Mart, 16 Mayıs ve 21 Mayıs tarihleri, çokça çaba gösterip değerlendirmeye çalışmanız gereken maddi fırsatlar getirecektir. Bu fırsatları kullanarak sağladığınız getiriler, Ağustos?tan sonra gündeme gelebilecek beklenmedik maddi sorunlardan daha kolay sıyrılmanızı sağlayabilirler.

 

 

30 Mart – 23 Nisan, 3 – 26 Ağustos ve 24 Kasım – 14 Aralık dönemlerinde gerileyecek olan Merkür, elektronik cihaz arızaları veya cep telefonu veya dizüstü bilgisayarınızın çalınması gibi olumsuz şartlar yaratabilir. Kısa seyahatlerde gecikmeler, anlaşma veya sözleşme maddeleri üzerinde uzun tartışmalar, sözlerin yanlış anlaşılması, randevuların unutulması gibi sorunlar da gündeme gelebilir. 3 – 26 Ağustos tarihleri arasındaki gerileme, Merkür burcunuzdayken başlayacağı için daha baskın etkiler yaratabilir.

 

 

1 Haziran yakınlarında, kariyer gelişimine doğrudan veya dolaylı olarak etki edebilecek birçok olumlu gelişme yaşamaya başlayacaksınız. Bu dönemdeki hamleleriniz, daha girişim aşamasındayken bile ses getirip isminizi ön plana alabilirler. Terfi etmek, daha uygun çalışma şartlarına sahip bir kuruma geçmek, yurtdışında çalışmaya gitmek de yine dönemin konularından olabilirler. Kariyerinize odaklandığınız bu süreçte, 15 Haziran yakınlarında ev hayatında çıkabilecek beklenmedik sorunlar ise dikkatinizi dağıtabilir. Evle ilgili atlanan bir ödeme, bir tamirat gerekliliği, aile içinde doğan bir gerilim, vaktinizi alabilir. 25 Kasım tarihinde her şeyi yoluna koyacak olan etkileri alana kadar, kendinize ayırmayı düşündüğünüz vakti, aile ilişkilerine ve yaşadığınız yerle ilgili konulara vermeye devam edebilirsiniz.

 

 

1 Temmuz tarihi ise sosyal iletişimlerle ilgili konularda bazı sıkıntılar yaratabilir. Arkadaş çevrenizden bir kişiyle ilişkileri sonlandırmanıza neden olacak bir tatsızlık yaşayabilirsiniz. Sosyal bir grupla fikir ayrılığına düşmek, gruplar arasında geri planda kalmak da dönemin olumsuz etkilerinden olabilirler.

 

 

9 ve 13 Ağustos tarihleri ile Ekim ayının tümünde sizi bekleyen potansiyel maddi sorunlara hazırlıklı olmak için lüks harcamalara, aşırı kişisel masraflara, kredi ve borçlara dikkat etmenizi gerektirecek olan bu yıl, sizi, 2012 ye, son iki ayda rahatlamalarla uğurlayacaktır. Sorunlara çözüm bularak akışı kontrol altına alma; karışık şartlar yaratmış olan, başka insanların da dahil olduğu olaylarda otoriteyi tekrar ele geçirme; aile içinde birlik duygusunu güçlendirme; yeni bir ev satın alma ve var olanı çok daha güzel bir yaşam ortamı olacak şekilde tekrar dekore etme, yılın son dönemlerinin ana konularından olacaklardır.

 

 

Ayrıca, Aralık ayında, eski ilişkilerin gündeme gelmesi, geçmişten kişilerin karşınıza çıkması, Haziran 2010 daki olayların tekrarlanması da bu yılın son dönemlerinin temalarını şekillendirecek roller oynayabilirler.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.