AskTurka.Com

Profesyonellerden 2020 burç yorumları

Profesyonellerden 2020 burç yorumları

2020 yılı Merkür gerilemeleri ve etkileri: 2020 burç yorumlarından bahsedip Merkür gerilemelerinden bahsetmemek mümkün değil. 2020 yılında 3 tane Merkür gerilemesi yani retrosu yaşayacağız. 2020 yılı Merkür gerilemesi tarihleri Mart, Temmuz ve Kasım ayları. 2020 burç yorumları Merkür gerilemelerinin yaşanacağı bu 3 ayın ortalarında tüm burçlara dikkatli olmaları uyarısıyla dolu. 2020 yılında Merkür gerilemelerinde tüm burçlar etkileri en aza indirmek için sezgilerini dinlemek zorunda. Merkür gerilemeleri sırasında sezgileriyle hareket eden burçlar kazançlı çıkacak. Eğer doğru hissediyorsan devam et, bir şeyler içine sinmiyorsa hemen oradan uzaklaş!

2020 burç yorumlarında en dikkat çekici detay yaklaşan yeni yılda tüm burçların Satürn etkisi altında olması olacak. Başarılara odaklanmasıyla bilinen Satürns 2020 burç yorumlarına göre tüm burçlara ‘isteklerinizin peşinden gidin’ mesajı veriyor. 2020 yılı burç yorumlarına göre yeni yıl hedefler belirlemek, planlar yapmak ve bu planları takip etmek için tüm burçlara fırsatlar veriyor. Satürn 2020 yılında hepimiz için elimizden geleni yapmanız için bize meydan okuyor. Hazır olun! Gelelim Mars’a. Mars demek hız demek. Aynı zamanda Mars sizi gitmek istediğiniz yere ulaştırır. Mars 2020 yılına enerjik ve hırslı Koç burcunda başlıyor. Bu da bazı planlarınızı Ocak 2020’de yapılacaklar listesinden çıkaracağınız anlamına geliyor. İşleri tamamlama şansınız yüksek. Koç burcundaki Mars tüm burçlara olumlu bir başarı hissi yaşatacak. İşte 2020 burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık için neler getirecek, aşk ve para için şanslı günler ve  2020 burç yorumları gezegen hareketleri özellikle de Mars ve Merkür gerilemesi etkilerine genel bir bakışın detayları…

2020 yılı Merkür gerilemeleri ve etkileri: 2020 burç yorumlarından bahsedip Merkür gerilemelerinden bahsetmemek mümkün değil. 2020 yılında 3 tane Merkür gerilemesi yani retrosu yaşayacağız. 2020 yılı Merkür gerilemesi tarihleri Mart, Temmuz ve Kasım ayları. 2020 burç yorumları Merkür gerilemelerinin yaşanacağı bu 3  ayın ortalarında tüm burçlara dikkatli olmaları uyarısıyla dolu. 2020 yılında Merkür gerilemelerinde tüm burçlar etkileri en aza indirmek için sezgilerini dinlemek zorunda. Merkür gerilemeleri sırasında sezgileriyle hareket eden burçlar kazançlı çıkacak. Eğer doğru hissediyorsan devam et, bir şeyler içine sinmiyorsa hemen oradan uzaklaş!

2020 yılı Merkür gerilemeleri en çok su grubu burçlarını etkileyecek. Mart ayında Merkür retrosu Mart’ta Balık burcunda, Temmuz’da Yengeç ve Kasım’da Akrep burcunda gerçekleşecek. Özellikle su grubu burçlar Merkür gerilemesi zamanlarında sezgilerini ‘iki katı fazla dinlemeli.’ 

Plüton etkileri: Plüton 2020 yılında Oğlak burcunu ziyaret edecek. Çalışkan Oğlak burcu ve Plüton birlikteliği bizlere sıfırdan inşa etmek, her şeye baştan başlama gücü verecek. Plüton hareketi dönemlerinde şunu bilin ‘Yeterince çalışıyorsanız başarı size gelecek.’ Ateş grubu burçları olan Koç, Aslan ve Yay burçları bu yıl heyecanlı ve sıkıntısız bir yıl yaşayacaklar. Aralık ayının başlarına kadar giden Yay burcundaki geniş Jüpiter ile de eğlencenin ve maceranın tadını çıkaracaksınız. Seyahat edin ve mümkün olduğunca diğer kültürler hakkında bilgiler öğrenin.

2020 aşk falı: Aşk tanrıçası Venüs herhangi bir geri dönüş dönemine girmeyecek ve ateş grubu burçlarda tutkulu ve saldırganlaşacak. Bu etkiyi, Nisan ayının sonlarında Koç, Temmuz ayının sonlarında Aslan ve Kasım ayının başlarında Yay’da görebileceğiz. 2020 yılında aşk hayatınızda  herhangi bir heyecan sıkıntısı yaşanmayacak!

Satürn’ün Oğlak burcuna yerleşmesi tüm burçlarda memnuniyet yaratacak. Özellikle bu dönemde ayrıntılara bakacağız. Jüpiter, Aralık ayı başlarında gerçek Oğlak burcuna girerek öğrenme arzunuzu arttıracak. Eğitim arayışlarını keşfetmek, okumak ve okumak bir sonraki aşamaya geçmenize yardımcı olacaktır.

Para kazanmak için gözünüz açık olsun: Uranüs deney yapmayı seven bir gezengendir. Deney yapmayı seven Uranüs çalışmalarınızı yavaşlatabilir. Ayrıca para odaklı Venüs, Haziran 2020 başlarında İkizler burcuna taşınacak ve bu hareket para kazanma fırsatlarını beraberinde getirecek. Bu dönemde pratik olan ve hak edeni ödüllendirin. 

Neptün, Haziran sonundan Kasım ayının sonlarına kadar Balık burcunda geri gidiş yaşayacak. Neptün gerilemesi hayallerinizde geçici olarak kesinti yaratabilir. Eğer bazı durumları inkar ediyorsanız bu dönem sizin için sert bir uyanış yaratabilir. 

2020 yılında 2 Güneş tutulması, 4 Ay tutulması olmak üzere toplam 6 adet tutulma gerçekleşecek. 3 tane Merkür retrosu yaşanacak. 2019’dan farklı olarak bu sene Venüs ve Mars’ında retro hareketleri gerçekleşecek. 2020 genel hatlarıyla her burcu nasıl etkiliyor? İşte 2020 burç yorumları.

2020 nasıl geçecek? İşte 2020 yıllık burç yorumlarınız
KOÇ

Ocak ayına başladığınızda duygusal bir Koç burcu var. Eski ilişkileriniz, gönül kırıklıklarınız aklınızı tekrardan meşgul edebilir. 3 Ocak’ta Mars Yay burcuna geçiyor. 16 Şubat’a kadar hayata mutlu ve iyimser bakacağınız bir dönemde olacaksınız. Güzel gelişmeler yaşadıkça yüzünüz gülecektir.

BOĞA

Ocak ayına şanslı bir başlangıç yapıyorsunuz Boğa burçları. Adeta yeni yıla yüzünüz gülerek adım atıyorsunuz. Ayın başında hiç ihtimal vermediğiniz şeyler bile gerçek olabilir. Sosyal bir yapınız olacak. Dostlarınızla vakit harcayabilirsiniz.

İKİZLER

Ocak ayına başladığınızda kariyer hayatınız gündemde olabilir. Zaman zaman işinizle ilgili duygusal kararlar almaya yatkın olabilirsiniz. Bir İkizler burcu olarak mantığınızı asla devre dışı bırakmayın. 3 Ocak’ta Mars Yay burcuna geçiyor. 16 Şubat’a kadar evliliğinizde, ilişkinizde

YENGEÇ

Ocak ayına pozitif bir enerjiyle giriş yapıyorsunuz. İyimser ruh halinizle her şeyin üstesinden geleceksinizdir. Akademik hayatınızda başarılar elde edebilirsiniz. Seyahat planları yapabilirsiniz. 3 Ocak’ta Mars Yay burcuna geçiyor. 16 Şubat’a kadar enerjinizi çalışma hayatınıza harcayabilirsiniz.

ASLAN

Ocak ayına başladığınızda gündeminizde finansal koşullarınız olabilir. Borçlarınızla ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Kredi başvurusu yapmayı düşünebilirsiniz. 3 Ocak’ta Mars Yay burcuna geçiyor. 16 Şubat’a kadar aşk hayatınızda tutkulu bir zaman diliminde olacaksınız.

BAŞAK

Ocak ayına başladığınızda ilişki ve evlilik hayatınızla ilgili konular önceliğiniz olabilir. Sevdiğiniz kişiyle bu aya romantik bir başlangıç yapabilirsiniz. 3 Ocak’ta Mars Yay burcuna geçiyor. 16 Şubat’a kadar enerjinizi ailenize ayırabilirsiniz. Sizlerin desteğine ihtiyaçları olabilir.

TERAZİ

Ocak ayına başladığınızda duygusal tarafınız sizi yönlendirebilir. Alacağınız kararlarda mantığınızı devre dışı bırakmamaya dikkat edin. 3 Ocak’ta Mars Yay burcuna geçiyor. 16 Şubat’a kadar yoğun bir iletişim trafiği içinde olabilirsiniz. İş çevrenizde tatlı dilinizle yeni fırsatlar yaratabilirsiniz.

AKREP

Ocak ayına aşkla, şansla, romantizmle başlıyorsunuz. Çocuğunuzla ilgili hayırlı haberler alabilirsiniz. Onun için dilediğiniz şeyler gerçek olabilir. 3 Ocak’ta Mars Yay burcuna geçiyor. 16 Şubat’a kadar kazandığınız para için çok emek harcayabilirsiniz.

YAY

Ocak ayına başladığınızda ailenizle vaktinizi geçirebilirsiniz. Birlikte olmak size en çok huzur veren şey olacaktır. 3 Ocak’ta Mars Yay burcuna geçiyor. 16 Şubat’a kadar yılın başına enerjiniz yükselerek başlamış oluyorsunuz.

OĞLAK

Ocak ayına yoğun ve iletişim yönünüzün aktif olduğu bir başlangıç yapıyorsunuz. Eğitim hayatınız gündemde olabilir. Sosyal yönünüzle de neşeli bir ruh haliniz olacaktır. 3 Ocak’ta Mars Yay burcuna geçiyor. 16 Şubat’a kadar duygularınızı saklamak yerine dışa vurmayı denemelisiniz.

KOVA

Ocak ayına başladığınızda maddiyatınıza önem veriyorsunuz. Gelirinizle ilgili artışlar yaşayabilirsiniz. Sağlığınız ise ayın başında iyi olacaktır. 3 Ocak’ta Mars Yay burcuna geçiyor. 16 Şubat’a kadar sosyal yönünüz aktif olacaktır.

BALIK

Ocak ayına romantik bir başlangıç yapıyorsunuz. Hem yüzünüz gülüyor hem de aşk hayatınızda duygusal dakikalar sizleri bekliyor. 3 Ocak’ta Mars Yay burcuna geçiyor. 16 Şubat’a kadar kariyer hayatınızda bir hayli emek vereceğiniz bir dönemden geçebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.