Balık Burcu 2011 Falı

2011 yılı, Balıklar için paranın ön planda kalacağı bir dönem olacak. 4 Haziran a kadar kaynak yaratma, yatırım yapma, düzenli gelirde artışları mümkün kılma gibi konularda en şanslı burçlar olan Balıklar, yılın ikinci yarısında sık sık seyahat etme fırsatları da bulacaklar. 4 Haziran sonrası, çevrenizi genişletme, iletişim şekillerinizi geliştirme, iç dünyanızı ortaya daha anlaşılır şekilde koyabilme gibi güzel etkiler içerirken, sanatsal ifade konusunda da ilerlemenizi sağlayacaktır.

 

 

Bu yıl içerisinde altı tutulma meydana gelecek. Tutulmaların güçlü etkileri, yaşamın akışını, ortalama üç ayda bir aniden değiştirebilirler. Bu akışı yavaşlatıp, yarım bırakılmış veya tamamen ihmal edilmiş şeylere odaklanmanızı sağlayacak temalar içerisinde gerçekleşecek Merkür gerilemeleri ise yeni girişimlerin sonuçsuz kalması, yeni ilişkilerin ilerlememesi gibi sorunlar yaratabilir. Yanlış anlaşılmalar, sözleşme maddeleriyle ilgili anlaşmazlıklar, seyahatlerde sorunlar ve cihaz arızaları, Merkür ün gerileyeceği üç dönem olan 30 Mart – 23 Nisan, 3 ? 26 Ağustos ve 24 Kasım – 14 Aralık zarflarında yoğun biçimde karşınıza çıkabilir.

 

 

Bu dönemin zorlayıcı tutulma etkileri, yaz aylarında gündeme gelecek. 15 Haziran tutulması, kariyerde bir sarsıntı yaratabilir. İşten ayrılmak, beklediğiniz bir terfiyi alamamak, otoritenizin kısıtlanması gibi sonuçlara varacak eylem ya da hatalara çok dikkat etmeniz gerekecektir. Bu tutulma, sizinle rekabet içinde olan kişilerin iftira atmak gibi yollara da başvurarak, sosyal imajınıza zarar verebileceği tehlikesine de dikkat çekmektedir. Olan bitenler ne kadar ufak görünürlerse görünsünler, umursamazlık etmemelisiniz.

 

 

Dikkatli olmanız halinde, bu dönemin problemlerini zararsız atlatıp, 25 Kasım sonrasında saygınlığınızı ve popülerliğini daha artırmış şekilde yolunuza devam etmeniz mümkün olacaktır. Bu dönem, kariyerinizi çok daha hızlı ilerletmenizi sağlayacak imkanlar sunan kurumlara transfer olmak gibi bir şans da getirebilir.

 

 

Yılın ikinci olumsuz tutulması olan 1 Temmuz daki tutulma ise aşk hayatında zorlanmalar, çatışmalar, kıskançlıklar veya sonlanmalar gibi etkiler yaratırken, şans faktörüne gereğinden fazla dayanan girişimlerin de boşa çıkmasına neden olabilir. Çevrenizdeki çocuklarla anlaşmazlıkları da tetikleyebilecek olan bu etki, sizi yaklaşık altı ay boyunca zaman zaman uğraştırsa da, Aralık ayından itibaren her şeyi tekrar yoluna koymanız mümkün olacaktır. 2012 yılı, sizi, tekrar aşık olmak, çocuk sahibi olmak veya sanat alanında başarılar kazanmak gibi çok güzel etkilerle karşılayacaktır.

 

 

Olumlu tutulmalara gelirsek; 1 Haziran sonrasında, yeni bir ev alma veya kiralama, var olan evinizi yeniden düzenleme, aile içindeki bir anlaşmazlığa çözüm arama, bir aile büyüğünün sağlık sorununu tedavi ettirme gibi konularda arayışlara başlayabilirsiniz. 1 Haziran ı takip eden dönemde arayışlarınızda hızla yol kat etmeniz mümkündür. Bu çabalarınız, 10 Aralık tan sonraki dönemde meyve verecektir. Aileniz ve evinizle ilgili son derece olumlu ve rahat bir dönem başlatacak olan 10 Aralık tarihi, çocuk doğumu veya evlilik gibi yollarla ailenin genişleyebileceğini de haber verecektir.

 

 

Büyük hayalleri olan ve bunların gerçekleşmesini belki de her şeyden önde tutan Balıklar, 4 Nisan ? 21 Ağustos arasındaki geniş zaman zarfında, yönetici gezegenleri Neptün?ün de desteğiyle istediklerini almaya başlayabilirler. Duygusal veya manevi boşluklar ile eksiklikler, bu dönemde büyük ölçüde giderileceklerdir.

 

Bir Cevap Yazın