HANGİ BURÇ, HANGİ TİP İNSANLARDAN HOŞLANIR?

0

Herkes, herkesle maalesef sağlıklı bir şekilde ile iletişim kuramaz. Bunun  insanların kişiliğiyle ilgisi olduğu kadar burçlarıylada ilgili… Yani sizde sorun yok. Burçlar, kişilerin beklentilerini, isteklerini oldukça etkiler. Bir insana yaklaşmadan önce burcunu öğrenmeniz, onlarla daha verimli bir ilişki yaşamanızı sağlayacaktır.

KOÇ BURCU:

Karşısındaki insanın cesur bir yapıda olması, koç burcunu kendine hayran bırakması için yeterde artar bile… Fakat koç burcunun lider ruhlu olmasından dolayı, hayatındaki insanın ona baskı yapmadan, çaktırmadan kendilerini idare etmelerini isterler. Aşırı romantizm hiç bu burca göre değildir. Aşırı romantik ya da aşırı nazlı şekilde yaklaştığınızda, koç burcu arkasına bakmadan kaçacaktır.

BOĞA BURCU:

Karşısındaki insanın, nazik tavırlar içinde olması koç burcu için çok önemlidir. Koç burcunun en önemli beklentilerinden biri, huzurdur. Hayatındaki insanda huzuru bulamazsa, ilişki onlar için birşey ifade etmez. İnişli çıkışlı hayat tarzından hiç hoşlanmazlar. İdealleri doğrultusunda hareket ederler ve yanındaki insanında koşulsuz, şartsız destek olmasını beklerler.

İKİZLER BURCU:

İkizler burcu için, karşısındaki insanın kültürlü olması, öğrenmeye  meraklı olması çok önemlidir. Aşırı duygusallık hiç ikizlere göre değildir. Eğer bir ikizlere, romantik olmaları konusunda ısrarcı olursanız, ilişkiyi kendi ellerinizle bitirmiş sayılırsınız. Eğer bir insanla hayatını gerçirmek isterse, bu kişi kesinlikle ruh ikizi olmalıdır.

YENGEÇ BURCU:

Yengeç burcu, duygularına hemen karşılık bekler. Zaman zaman inişli çıkışlı ruh halini, karşısındaki insanın idare etmesi, ve sürekli motive etmesi gerekir. Ona bağımlı olduğunuzu ve sadık olduğunuzu davranışlarınızla hissettirmelisiniz. Yengeç burcu, kendine güven veren bir insanı asla bırakmazlar.

ASLAN BURCU:

Aslan burcundaki kişiler, karşısındaki insanda öncelikle girişkenlik ararlar. Fakat doğuştan lider ruhlu yapıya sahip olmalarından dolayı, üzerlerinde baskı kurulmasından rahatsızlık duyarlar. Eleştiriden hiç hoşlanmaz. Sadece iyi eleştiri yapmalısınız, eksik yönlerini belirtmeniz onları sizden uzaklaştırır.

BAŞAK BURCU:

Başak burcu için, karşısındaki insanın dakik ve kuralcı olması çok önemlidir. Çünkü kendi gibi olmayan kişilerle kolay kolay anlaşamaz. ikili ilişkilerde, aralarında konuşulan ya da yaşanan olayların kesinlikle 3. kişilere anlatılmasını istemez. Bundan ciddi derecede rahatsızlık duyar ve karşısındaki insana güvenini kaybeder.

TERAZİ BURCU:

Güleryüz ve neşe, terazi burcunun aradığı en önemli özelliklerdendir. Kendilerine nazik davranılmasını beklerler. Ayrıca dış görünüş bir terazi için çok önemlidir. Birlikte olduğu kişinin kesinlik kendisine ve kılık kıyafetine özen göstermesi gerekir. Asla ve asla eleştiriden hoşlanmazlar. Dış görünüşüyle ilgili yapılan olumsuz bir eleştiri karşısında ilişkiyi sonlandırabilir.

AKREP BURCU:

Akrep burcuyla sağlıklı bir iletişim kurmak istiyorsanız, ideallerini gerçekleştirirken, sürekli destek olmanız ve motivasyonlarını arttırmanız gerekiyor. Hassas yapılarını karşısındaki kişiye göstermez istemezler, bundan dolayı olaylar karşısında ona baskı yapmak en büyük hatalardan biridir.

YAY BURCU:

Yay burcuyla beraber olmak için, onu özgür bırakman gerekiyor. Kesinlikle baskıya ve kıskançlığa gelemezler. Onları olduğu gibi kabul etmek gerekir. Değiştirimeye çalışıldığını anladıkları anda ilişkiyi sonlandırabilirler. İlk önce onunla arkadaş olmak lazım. Ciddi konular konuşmak yerine, eğlenceli olmak onun aradığı önemli noktalardan biridir.

OĞLAK BURCU:

Acelecilikten hiç hoşlanmazlar. Ona sabırlı ve temkinli yaklaşmak gerekiyor. Oğlağın hayatına girmek için, onun karşısındaki insanı tamamen benimsemeleri gerekiyor. Eleştiriye katlanamazlar. Onu eleştirerek demoralize ettiğin anda, oğlak için bitmişsin demektir. Bir daha toparlamak çok zor olacaktır.

KOVA BURCU:

Kova burcu, ilginç insanlardan hoşlanır. Farklı yapıdaki kişiler, direkt olarak dikkatlerini çeker. İnsanlarla konuşmaktan zevk alılar. Bu konu ile ilgili yapılan kıskançlıklar, araya görünmez bir duvar örecektir. İnatçı yapıları vardır, ancak karşısındaki insanın onunla inatlaşmasından nefret ederler.

BALIK BURCU:

Balıklar için en önemli kriter, karşısındaki insanın onları tamamlamasıdır. Duygularını açıklıkla belirtmek onlar için çok önemlidir. Bundan dolayı karşısındaki insanında net olması gerekiyor. Güven, onlar için olmazsa olmazdır. Eğer , bir balığa güven duygusunu veremediysen, hiç uğraşma. Boşa kürek çekmiş olursun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.