SEVGİLİLER GÜNÜNDE NE YAPSAK?

0

Sevgililer Günü için son 1 gün… Eminim birçok kişi henüz ne yapacağına karar verememiştir. Şık bir restauranta gitmek çok romantik ama işin içine maliyet kısmı girince insanın iştahı kaçabiliyor 🙂 Malum özel günler ekstra masraflar çıkınca bütçeler biraz sarsırlıyor… Fakat bana soracak olursanız çok para harcamadan dışarıda geçireceğiniz zamandan çok daha güzelini yaşayabilirsiniz. Birkaç öneri sunacak olursam;

1. Sizin kendi ellerinizle hazırlayacağınız bir akşam yemeğinin tadını, hiç bir restaurantta bulamazsınız 🙂 Yemek yapmayı bilmiyorum diyenlerdenseniz, internetten ya da yemek kitaplarından istediğiniz tarifi bulabilirsiniz. İnanın sevgiliniz için emek harcamanız onun çok hoşuna gidecektir.

2. Sevgililer Gününün olmaz olmazı tabikii romantik filmler ama duygusal olanlardan seçmeyin, ağlayarak makyajınızı bozmanın bir anlamı yok:) Romantik komediler en idealidir. Kırmızı şarap eşliğinde seyredeceğiniz film hem sizi eğlendirecek hem de romantik bir gece geçirmenizi sağlayacaktır.

3.Evde karaoke keyfi bir başka olur… Sevgilinize söylemek istediğiniz herşeyi şarkılarla anlatabilirsiniz.

4.Tabuları yıkmak isterseniz arkadaşlarınızı çağırıp tabu gecesi yapabilirsiniz. Sınırsız eğlence için garanti veriyoruz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.