AskTurka.Com

Testler

Birbirinize ne kadar uygun bir çiftsiniz? Test edin öğrenin! (daha&helliip;)
Aynı şeylerden mi hoşlanıyorsunuz yoksa farklı zevkleriniz mi var? Gerçek bir çift olabilecek misiniz? İşte uzun soluklu bir ilişki yaşayıp yaşamayacağınızı anlamanızın bir düzine yolu.. (daha&helliip;)
Eğer sevdiğiniz erkeğin yalan söylediğini anlamak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken noktaların birkaçı şöyle: (daha&helliip;)
Aşkta kontrolcü, kıskanç mı yoksa koruyucu musunuz? Okuyun, ilişki kişiliğinizi öğrenin.. (daha&helliip;)
Hayatımızın evlilik, boşanma, bebek sahibi olmak gibi dönüm noktaları vardır. İşte bu kritik zamanlarda karar vermenizde size çok yardımcı olacak anahtar sorular! Bu sorulardan birine bile vereceğiniz olumsuz yanıt karanızın belki de doğru olmadığını ve tekrar üzerinde düşünmeniz gerektiğinin sinyalini veriyor. (daha&helliip;)
İlişkiler üzerine yazılar yazan İngiliz gazeteci, kadınların anlama şifresini yeğenini izleyerek çözdü KADINLARI anlamaya yıllarını veren ilişki uzmanı İngiliz gazeteci Tad Safran, 2 yaşındaki kız yeğeni Lou-Lou’yu izleyerek kadınların ne istediklerini çözdüğünü söylüyor. İşte The Times muhabirinin gözlemleri: (daha&helliip;)
Aldatıldınız mı? İşte karşınızdakine sormak istediğiniz soruların muhtemel yanıtları.. (daha&helliip;)
Sevgilinizin iç dünyasını anında okuyabilmeniz için, yüz ifadesiyle ilgili 6 ipucunu açıklıyoruz… Sevgiliniz sizinle çok rahat olsa da, her şeyi konuşabiliyor olsanız da, duygularını paylaşmak onun için hiç kolay olmayabilir. (daha&helliip;)