AskTurka.Com

Aşk Erkek

Hayatı onsuz düşünemediğiniz sevdiğiniz insandan ayrılmanın şokundan kurtulmak istiyorsanız bazı pembe hileler yapın! Ayrılık hüznünden kurtulmanın en iyi yolu  sosyalleşmek, en uygun gün ise cumartesi! Kendinizi yalnız hissedebileceğiniz özel (Cumartesi, Sevgililer Günü vb.) günlerde, ‘arama krizi’ne girmek istemiyorsanız; arkadaşlarınızla buluşun, hobiler edinin, kurslara yazılın… Bir de sakın telefon numarasını silmeyi...
1. Vücudundaki kılları mütemadiyen aldırmak zorunda değilsin. 2. Bıyıkların utan...ç değil çoğu zaman övünç kaynağıdır. 3. Beş günlük tatil için ufak bir çanta yeterlidir. (daha&helliip;)
Mutlu olmak isteyen eşlere tavsiyeler Mutlu bir eş olmak istiyorsanız bazı davranışlara özen göstermeniz gerekir. İşte onlardan bazıları: Eşler geçmişte yaşadıkları kötü hatıraları eşlerinin yüzüne vurmazlar. (daha&helliip;)
Uzmanlara göre, bir kadına sadece 'sizi ne kadar mutlu ettiğini' söyleyerek, onu 'her daim' sizi mutlu etmeye hazır bir hale getirebilirsiniz. Askmen.com sitesinde yer alan 'Kadınların en çok duymak isteyeceği 10 söz' sıralaması erkekler için rehber (daha&helliip;)
Seni Okadar Çok Seviyorumki Seninle Cehenneme Bile Giderim.. ( Yalan ) Hatunun geldiği gün kapınızı çalıp sizi her perşembe mahallenin katıldığı halı saha maçına çağırmaları için komşu çocuklarına rüşvet verin. (daha&helliip;)
Son dönemlerde bir çok nedenden ötürü, ahlak değerleri ile ilgili gerek medyada gerek arkadaş sohbetlerinde çarpıcı yorumlar yer almaya başladı, herkesin, özellikle kadın erkek ilişkilerinde aldatma konusu hakkında bir fikri var … (daha&helliip;)