AskTurka.Com

Corona virüsü hakkında kehanetler nelerdir.

Corona virüsü hakkında kehanetler nelerdir.

Kehanet gerçek mi oluyor eski kahinler neler söyledi.

Önce dünyanın farklı bölgelerinde peş peşe meydana gelen depremler. Ardından yaşanan büyük yangınlar. Şimdi de Çin’de ortaya çıkan Corona virüsü ve büyük salgın tehlikesi… Her şey 1500’lü yıllarda yaşayan kahin Nostradamus tarafından öngörülmüştü.

Çin Wuhan’da ortaya çıkan yeni virüs ve salgın hastalık

Nostradamus’un en büyük kehanetleri arasında bir de hastalıklar dikkat çekiyor. Her ne kadar bu hastalıkların Amerika’da büyük sorunlara ve ölümlere yol açacağını söylemiş olsa da şu anda tüm dünyanın panikle izlediği yeni virüs ve salgın Çin’de ortaya çıktı.

Bugüne kadar yaşamış en büyük kahinlerden biri olan Baba Vanga’nın kehanetleri tüyler ürperten cinsten. 1911 yılında Makedonya’da doğan ve 16 yaşındayken üzerine düşen bir yıldırımla görme yetisini kaybeden Baba Vanga, dünyanın en ünlü kahinlerinden birisi. 11 Eylül saldırıları, IŞİD’in kurulması, Brexit süreci gibi pek çok olayı önceden ön gördüğü biliniyor. Şu sıralar gündemin en önemli konularından biri olan corona virüs ile ilgili yaptığı ön görüler de merak ediliyor. Dünyadaki pek çok büyük olayı önceden bilen ünlü kahinin koronavirüs salgınını bildiği söyleniyor. Baba Vanga’nın tahminlerine göre; Asya’nın tamamen yok olması ile koronavirüs bağdaştırılıyor. Ünlü kahinin korkutan kehanetinde gizemli bir hastalık nedeniyle milyonlarca insanın hayatını kaybedeceği iddia edilmişti.

Baba Vanga’nın tekrar eden tahminlerindeki bir tema da Asya’nın yok olması.

Çin’de ortaya çıkan koronavirüsü şuana kadar toplam 2800’ün üzerinde kişiyi öldürmüştü. Baba Vanga’nın korkutan kehanetinde gizemli hastalık nedeniyle milyonların hayatını kaybedeceği iddia edildi.

Büyük kahinin bir diğer kehanetinde ise ‘Büyük ve güçlü bir ejderha insanlığın tepesine çökecek. 3 dev birleşip dünyayı yönetecek. Bu sırada ellerine kırmızı paralar olan insanlar olacak. Ayrıca bol sıfırlı sayılar insanlığa hükmedecek.’ satırları yer aldı.

Yorumcular bu satırları ‘Çin’in yeni dünya devi olacağına yorumluyor. Nedeni ise Çin’in sembolünün ejderha olması.

3 dev ise Rusya, Hindistan, Çin. Kırmızı paralar ise çok uzak adreste değil. Çin’in 100 Yuan banknotunun, Rusya’nın da 5000 rublesinin kırmızı banknotlar hatırlatmakta fayda var.

Ayrıca Çin’de ortaya çıkan yeni tip koronavirüsün (Kovid-19) hala bir tedavisi bulunmaması ve hızla yayılması Baba Vanga’nın kehanetinin gerçekleştiği yönündeki yorumları güçlendiriyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.