İçimizdeki Programlar

1

İçimizdeki programlar acaba nasıl çalışıyor? Çalışması gerektiği gibi mi yoksa bize uyan kısmı gibi mi..

Müşteri: Çok fazla teknik bilgim yok. SEVGİ yüklemek için ne yapmam gerekiyor?

Yetkili: İlk adim olarak KALBİM dosyanızı açmanız
gerekiyor. Açtınız mi?

Müşteri: Evet. Ancak su anda GECMİŞACILAR.EXE, DÜŞÜNDÜKÇE.EXE, HASET.EXE VE GÜCENME.EXE isimli programlarda çalışıyor. Onlar çalışırken SEVGİ yükleyebilir miyim?

Yetkili: Problem değil. Yüklediğiniz anda SEVGİ otomatik olarak sisteminizden GECMİŞACILAR.EXE’yi silecektir. Bir sure daha geçici hafızanızda kalabilir ama artık diğer programları etkilemeyecektir. SEVGİ er geç DÜŞÜKGÜVEN.EXE’yi silerek YÜKSEKGÜVEN.EXE isimli
bir modül yükleyecektir. Ancak,siz HASET.EXE ve GÜCENME.EXE’YI mutlaka kapatmalısınız. Bu programlar SEVGİ’nin yüklenmesine engel olur. Onları kapatabilir misiniz lütfen?

Müşteri: Tamam, kapattım. SEVGİ otomatik olarak yüklenmeye başladı. Bu normal mi?

Yetkili: Evet ama unutmayın ki bu sadece bir temel program. Üst versiyonlarının yüklenmesi için başka KALP’lerle bağlantı kurmanız gerekiyor.

Müşteri: Ooooops… Daha şimdiden bir hata mesajı verdi. Ne yapmam gerekiyor?

Yetkili: Mesaj ne diyor?

Müşteri: HATA 412-PROGRAM İÇ SİSTEMDE ÇALIŞMIYOR. Bu ne demek?

Yetkili: Endişelenmeyin. Bu sıradan bir problem. SEVGİ programının başka KALPLERDE çalışmaya hazır olduğunu ama henüz sizin KALBİNİZDE çalışmadığını söylüyor. Su komplike programcılık terimlerinden biri,ama daha sade bir dille “Programın başkalarını SEVEBİLMESİ için öncelikle sizin kendi sisteminizi SEVMENİZ gerektiği” anlamına gelir.

Müşteri: Yani ne yapmam gerekiyor?

Yetkili: “KENDİNİ KABULLENME “isimli dosyanın altındaki KENDİNİ AFFETME.doc, KENDİNEGÜVENME.TXT, DEĞERBILME.TXT ve IYILIK.doc isimli dosyaların üzerine tıklayıp hepsini “KALBİM” dosyasına kopyalayın. Bir de KENDIKENDINEKRITIK.EXE’YI tüm dosyalardan ve daha sonra da cop kutunuzdan silerek tamamıyla yok olduğundan emin olun.

Müşteri: Başardım. Hey! KALP’İM gerçekten tertemiz dosyalarla doluyor. GÜLÜMSEME.mpg su anda monitörümde oynuyor ve SICAKLIK.COM, BARIŞ.EXE ve MEMNUNİYET.com KALP’imin içine kopyalanıyor.

Yetkili: O zaman SEVGİ yüklendi ve çalışıyor. Su andan itibaren her şeyle basa çıkabilmeniz gerekiyor. Yalnız telefonu kapatmadan son bir sey…

Müşteri: Nedir?

Yetkili: SEVGİ programı ücretsizdir. Onu ve onun tüm modüllerini tanıştığınız herkese verin. Karşılığında onlar da başkalarıyla paylaşacak ve sonucunda size tertemiz modüller geri dönecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.