AskTurka.Com

Şiirler

Güzel anılar biriktirdim senden Dudağıma solgun gülücükler getiren Özenle sakladım belleğimde, Bir yığın oldu daha şimdiden. Nasıl olsa bir sonu olacaktı bu aşkın Bir gün apansız gerçekleşiveren. (daha&helliip;)
İçinden doğru sevdim seni Bakışlarından doğru sevdim de Ağzındaki ıslaklığın buğusundan Sesini yapan sözcüklerinden sevdim bir de Beni sevdiğin gibi sevdim seni (daha&helliip;)
Ben, Yağmuru dileyen kuru toprağım Sen gözyaşına bulutları sığdır da gel (daha&helliip;)
Sen kum nedir bilmezsin Deniz gormedin ki. Yum gozlerini zamani dusun, Deniz bir gozunde Kum bir gozundedir. (daha&helliip;)
Sen gittin evimin adresi, kapımın zili gitti Sen gittin sazımin teli, kuşumun dili gitti Yangınlar düştü yüreğime, ıssızlaştı şehir (daha&helliip;)
KARŞILIKSIZ AŞK Delidir yüreği, Kalbi yanık, Sevmişti ah ki ne yazık. Karşılıksızdı aşkı, Zaten beklentisiz sevmişti. (daha&helliip;)
Yerin seni çektiği kadar ağırsın, Kanatların çırpındığı kadar hafif.. Kalbinin attığı kadar canlısın, Gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç... Sevdiklerin kadar iyisin, Nefret ettiklerin kadar kötü.. (daha&helliip;)
O kadar da önemli değildir bırakıp gitmeler, arkalarında doldurulması mümkün olmayan boşluklar bırakılmasaydı eğer. Dayanılması o kadar da zor değildir, büyük ayrılıklar bile, en güzel yerde başlatılsaydı eğer. Utanılacak bir şey değildir ağlamak, yürekten süzülüp geliyorsa gözyaşı eğer. (daha&helliip;)