AskTurka.Com

Aşkın tanımını bir de çocuklardan öğrenelim :)


Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/pasktur3/public_html/wp-content/themes/yaren/lib/aq_resizer.php on line 180

 

Sedat:  Ask bir kızı sevmektir.Kızın huyları ve hareketleri güzelse bu bir asiktir. Kızın gözleri maviyse o kıza asık olunur.

 
Tugba:  Birini seviyosan o asktır. Ama sonra baskasini seversen o da asktir.

 
Ismet:  güzel olan bi kiza asik olunur.

 
Sirin:  Birine yardim edersen o sana asik olur. Çok sever ve yemege davet eder.

 
Taylan:  Ask uzakta olsa bile olsa sevdigini unutmaz.

 
Yagmur:  Önce tanisirlar. Kiz düzenli besleniyorsa erkek ona asik olur.

 
Gizem:  Birbirlerini begenirler ve asik olurlar. Ask ve sevgi arasindaki fark: Babani Seversin ama asik olmazsin.

 
Hamit:  Insan sevdiklerine asik olur. Ben Allah’a Atatürk’e ve Ögretmenime asigim. Birine daha asigim ama onu yazmam. Ama o japona benziyor.

 
Savas:  Bir yerde karsilasirlar,tanisirlar. O günden sonra hep arkadas olurlar. Bir yerde yine karsilasirlar. Evine davet eder sonrada evlenirler.

 
Mucahit:  Benim sevdigim bi kiz vardi. Ben onu seviyodum ama o beni sevmiyodu. Sonra ona mektup yazdim. Annesine söyledi, annesi bana kizdi Ama herkez birbirine asik olabilir.

 
Sevgi:  Ask sevmektir ama söylemezler. Çünkü herkese söylenmez.

 
Gizem:  Asik olunca erkek kizi okuldan sonra takip eder.

 
Batuhan:  Önce tanisip asik olurlar. Sonra el ele yürürler, kafeye giderler. Sonra nikah kiyilir, kina gecesi yapilir. Sonra da hemen çocuk olur.

 
Büsra:  asik olmak sevgili olmaktir. Asik güzel olmak , kötü olmamaktir. Okuldan çikarken çarpisirlar kitaplari düser. Sonra asik olurlar.

 
Aylin:  Asik olanlar hiç ayrilmaz. Bazen ayrilir bazen ayrilmaz. Ayrilirlar ama geri gelmek üzere ayrilirlar.Ayrildiktan sonra geri gelirler. Birbirlerini ne kadar çok sevdiklerini anlatirlar. Iste ask bölye bise.

 
Senem:  Asik olunca insan hep sevdigi kisiyi düsünür. Hep onu hayal eder ve hep onu görmek ister. Ona sevgisini belli etmek ister. Ask bir kisilik değil iki kisiliktir.

 
Mertcan:  Merhaba ben 9 yasindayim. Simdi ask hayatimda değil. Ben askla ugrasmiyorum ama büyüyünce olabilir. Simdi yasim çok küçük. Ama bazi arkadaslarim bu yasta asik oluyorlar. Ben de onlara çekip asik olabilirim.

 

 

Çocuktan al haberi diye boşuna dememişler 😉

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.