Yazar Olmak İstiyorum

Sizde yazar olun
İnternet ortamı düşünce ve ifade özgürlüğü anlamındaki fikir paylaşımları için çok önemli fırsatlar önüze seriyor. Sizde;

Hikaye , Şiir , Aşk Yazıları , Hayata Dair ve Aşk adına Birçok Yazılarım var ve bu bilgieri paylaşmak istiyorum diyorsanız, sizleride Askturka yazarları arasında görmekten mutluluk duyarız. Sevgi ve Aşk Paylaştıkca Çoğalır.

Yazıların uslup açısından seviyeli ve dilbilgisi kurallarına uygun, içerik açısından da doyurucu olması  hem bizleri hemde okuyucularımızı memmun edecektir.

Kurallarımız :

  • AskTurka.com da yazar olmak isteyenlerin Türkçe’mizi güzel kullanarak ahlaki sınırlar içinde kimseyi küçük düşürmeden kendi fikirlerini belirterek uygun olan kategoride yazı yazmasıdır.
  • Sitemiz hiçbir partiyi , hiçbir etnik kökeni , hiçbir yazıya izin vermemektedir.
  • Eğer bir konudan alıntı yapıyorsa o konuyu kimden alıntı yaptığını kaynağı ile belirtmek gerekmektedir ve kullanım şartlarına uyması gerekir.
  • Web sitenizin reklamını yapmak için yazar kabul etdilmemektedir.

Yazarlık başvurusu için : Alttaki formu doldurabilir veya  webmaster@askturka.com adresine mail atabilirsiniz…

[contact-form][contact-field label=”İsim” type=”name” required=”1″][contact-field label=”E-posta” type=”email” required=”1″][contact-field label=”Mesaj” type=”textarea”][/contact-form]