Sevgilinizi tanıyor musunuz?

Erkeğinizin bir ömrü sizinle geçirmek istediğine emin misiniz? Yoksa bu konuda şüpheleriniz mi var?

Sevgilinizin bir anda sizi terk edip gitmesini garantileyemeyiz ama bu ihtimali daha aza indirmek için size birkaç tüyo verebiliriz. Erkeklerin nelerden hoşlanıp nelerden hoşlanmadığını bilirseniz, onların sizden çabuk sıkılmalarını da önlemiş olursunuz. Her erkek farklıdır ama her erkeğin ortak birkaç noktası vardır. İşte bu sayfada erkeklerin ortak olmazsa olmazlarını bulacaksınız. Uzmanların yorumlarıyla erkeklerin hata olarak gördükleri 5 özellik aşağıda!

1. Erkekler konuşmayı sevmez
Biraz suskun olan erkek sevgilinin sürekli üzerine gidip, ısrarla, her şeyin yolunda olup olmadığını sormak ters tepkiye yol açıyor. Uzmanlar, erkeklerin, kadınlar kadar çok konuşmayı sevmediğine ve tek başlarına da çok mutlu olabildiğine dikkat çekiyor.

2. Hesabı devamlı ona ödetmeyin
Erkeklerin genellikle cömert davranmayı sevdiğini ifade eden uzmanlar, ‘Ama bırakın, içlerinden gelerek bunu yapsınlar. Eğer her zaman hesap ödeme görevini ona bırakıyorsanız, kendilerini kullanılmış gibi hissederler’ diyor.

3. Duygularınıza hakim olun
Partneriniz sizden taş gibi duygusuz olmanız beklenmiyor, yeter ki tartışmalar sırasında duygularınıza hakim olup bir yetişkin gibi konuşun. Erkekler gözyaşlarından etkilenir ve hiçbir erkek bir kadını ağlatmak istemez.

4. Arkasından konuşmayın
Arkadaşlarınıza anlattığınız şeyler konusunda çok dikkatli olmanız gerekiyor. Siz unutabilirsiniz veya affedebilirsiniz ama arkadaşlarınız size yapılan haksızlıkları kolay unutmazlar. Anlattıklarınız olumsuz olmasa da, sevgilinizle ilgili olan bütün sırlarınızı ortaya dökmekten kaçınmalısınız. Bazı olaylar yalnız sizin aranızda kalmalı.

5. Fazla ileri gitmeyin
Erkekler duygularını kadınlar kadar kolay gösteremez. Fazla ileri gidip gitmediğinizi anlamak için önce bir deneyin. Elini tutun veya omzuna elinizi koyun ve nasıl bir tepki vereceğini görün. Eğer fazla yakınlıktan rahatsızlık duymuyorsa, sorun yok. Ama hareketlerinize karşı çekingen davranıyorsa, onu fazla zorlamayın.

BayanErkek
Yorumlar (0)
Yorum ekle