Sana Dair…

Bazen seni düşününce kokun içime işliyor sanki nasıl oluyor bende bilmiyorum bir rüzgar seni bana getiriyor sanki yanımda olmanı o kadar çok istiyorum ki yüzüme koca bir gülümseme yayılıyor seni düşünürken.“Yalnız kaldığında kim olsun yanında” deseler hep senin adını verirdim şüphesiz..Senle ayrı kaldığımız zamanlarda içimde koca bir sıkıntı oluyor.Burada olmanı istiyorum sana her şeyi anlatmak açıklamak sarılmak içimi saran gözyaşlarını mutluluğa dökmek istiyorum seninde benimle olmayı istediğini bilmek istiyorum.Bir gün bitecek düşüncesi beni çok korkutuyor.Her şeyin bir sonu var elbet ama o sonun bizden olabildiğince uzak olmasını istiyorum.

Sen bana her aşkım dediğinde içim huzurla doluyor inan.Ve sen bana ne zaman ismimle hitap etsen içimde koca bir parça kopuyor sanki sana söylemek istiyorum ben senin için Ece değil aşkın olmak istiyorum.

İçim sıkkın şimdi bana uzak olduğun her gün gibi.Yanına geldiğimde aşkım deyip sarılmadan sen bu sıkıntı geçecek gibi görünmüyor.

Bunu sana yazıp yazmamak arasında değil de, gönderip göndermemek arasında bir ayrımda kaldım.eğer bu satırları okuyorsan göndermişim demektir.

Bunları sana tüm içtenliğimle yazdım inan ve sana hiçbir zaman hiçbir konu da yalan söylemedim bundan sonrada söylemeyeceğim.yaptığım çocukça hatalar için beni bağışla…

Bu maili senden başka hiç kimsenin okumasına izin verme çünkü her şeyim sana özel olmalı.

Seni Seviyorum…

imza:karakter

Yorumlar (0)
Yorum ekle