Mars geri hareketi sona eriyor

20 Mayıs saat 04.31 – 26 Temmuz saat 05.25 arasında Mars düz seyirle ilerleyecek. Ancak ben önümüzdeki bir haftalık süreci yine de temkinli olma yönünde önemli sayıyorum. Özellikle ilişkilerde, hedef belirlemede, girişimde bulunmada şöyle bir önümüze ardımıza dikkat edelim.

Günlük Burç Yorumları İçin Tıklayınız…

HAZİRAN SONUNA KADAR

Kişisel huzurumuz, fiziksel ihtiyaçlarımız, geleceğimizi garanti altına almak, güven içinde yaşamak amacıyla ilişkilerde bulunmak ve beraberliklerde sadakat, güven ve sağlamlık aramak.

TEMMUZ ORTASINA KADAR

Dikkatimizi çeken ve bizde merak uyandıran, derinleşmeyen çabucak tükenen ilişkilere girmek. Çabucak aşık olmak eğlenmek gülmek gezmek tanımak bilmek deneyimlerde bulunmak yoluyla yaşanan ilişki deneyimleri

TEMMUZ SONUNA KADAR

Korunmak, sahip çıkılmak, anne ve baba olmak, bir yuva kurmak amaçlı ilişkilere öncelik tanımak. Bütün bunlar gerçekleşmediğinde, karşılık bulmadığında ve taleplerimiz önemsenmediğinde kendimizi güvensiz hissetmek. Problemli bir ilişkiyi bitirememek ve sürdürmeye çalışırken daha fazla üzülmeye neden olan ilişki deneyimleri şeklinde özetleyebiliriz.

Olumlu gelişmelerle karşılaşmamız dileğimle,

İrem Su

Mynet Astroloji Danışmanı 

astrolojiburçBurçlarhoroscopeirem sukadınkadın sitelerikadınlarkızkızlarkızlara dair herşeymarsmars geri hareketi
Yorumlar (0)
Yorum ekle