Seni Hayal Ediyorun PRENSESIM

Uykusuzluktan kan çanağı olan gözlerimde yine senin hayallerin var birtanem uçsuz bucaksız gökyüzü kadar. Bir umutsuzluk rüzgarının önünde savrulup duruyorum ellerden ele. Yollar boyu hep seni hayal edıyorum boynum bükülüyor ve ağlıyorum sensiz geçen gecelerde.
On parmağımda on ayrı hüzün,bir çift gözün gözlerime takımış gibi bakar bulutların arasında.Yüzün gökyüzü kadar güzel ve berrak her rüzgar vuruşunda okşar senin bile haberin olmadan bağrını.

Gece; hayallerime yoldaş,hasretime denk ve yalnızlığımda bir sırdaş.bilmiyorum senin hayallerin bana ümit vermese acaba hala nefes alıp verebilirmiydim.Her gece hayallerine yeniden sarılıp kaç şafağa kürek çektim ve kaç uykusuz geceyi senin hayallerinle beraber gömdüm geçen zaman dilimlerine bılmiyorum askım.Şimdi neredesin bilemiyorum.Bİr bilsem nasıl koşarım sana bilemezsin.Ben yastığımın altına hüzünleri ve hayallerımi koyduktan sonra şimdi sevdanın en acısını cekiyorum.Kendi kendime teselli veriyorum. Seni hayallemek ne güzel diye.

Bunu kendime bile inandırdım nice zaman sonra. şimdi bütün benliğimile diyorum ıssız gecelerde seni hayal etmek ne güzel diye…Askım.Yüce dağbaşlarında,ıssız yerlerde çiçeklerden kokunu alıp bir arının çiçeğinden bal aldığı kadar seviniyorum ve hiç çekinmeden diyorum SENİ HAYAL EtMEK NE GÜZEL… ve bunu haykırıyorum her gece gökyüzüne. BAL GOZLUM BIRTANEM PRENSESIM BENIM…

Aşk Mektupları
Yorumlar (0)
Yorum ekle