yüreğinizdeki yangın bir ömür sönmeyecek

0

Herkes bir kere gelir hayata.Bir kere yaşar doğduktan sonraki ciğer yanığını.Bir kere ölür.Yaşama tutunmak için bir kere umut etmek yetmez.Binlerce kez kaybedersin umudunu.Binlerce kez kendine gelirsin.İnsanlar dolanır etrafında,konuşup dururlar.Onlarca boş söz sarfederler.Sözde edebiyat yapar hepsi.Sadece sözlerinde herşeyi yaşamıştır onlar.

Yaşasalar gerçekten sus otur yerine diyebilirler mi bana ? Sadece bir kez yaşanması gereken aşkı her defasında farklı yöntemlerle yaşamak kadar zor bir şey yoktur belkide.Ne acıdır ki aşk bir kere olur ve biter.Bana sorarsanız aşk;ilk yaşandığı anda başlar ve ömrünün sonuna kadar devam eder.Ben bir yürek yanığını tüm ömrüm boyunca acısıyla,mutluluğuyla,hüzünüyle,ayrılıyla taşıyamıyorsam ne aşık olmuşumdur ne aşkı tatmışımdır.

Oysa sizler ne kadar da boş konuştuğunuzu farkında mısınız ? Her ağladığımda farklı bir şey yaşıyormuşum gibi ‘hepside aynı olacak değil ya.’ demeyi kesin ! Ben size hiç bir yaramı göstermedim ve göstermeyeceğim.Siz varsayın en iyi dostlarım ya da kardeşlerim olduğunuzu.Ben sizi almadım ki daha hayatıma.Ben sizi hiç tanımadım mesela.Anlatsam şimdi kaçınız düşünürsünüz bilmemde;çoğunuz bok yolundasınız.

Aşkı aşklıktan çıkarıp kılıktan kılığa sokan sizler ! Yürek yangınınıza pamuklar,ipekler değil;bir gün mutlaka bir odun sebep olacak.Kızı erkeği yoktur bunun.Siz ateş olacaksınız o odun.Ya sevecek ya gidecek ama yüreğinizdeki yangın bir ömür sönmeyecek.

RüyaAldıkaçtı
01üç2011

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.