AskTurka.Com

Yengeç Burcu 2011 Falı

1.068

Warning: error_log() has been disabled for security reasons in /home/pasktur3/public_html/wp-content/themes/yaren/lib/aq_resizer.php on line 180

2011 yılı, içinde barındırdığı altı tutulma nedeniyle, yaşamın sık sık dönüşeceği, yeniden yönleneceği, farklı farklı konuların birbiri ardına vurgulanacağı günler getirecek. 4 Ocak ta kariyer yaşamını ön plana alan etkiler, 22 Ocak sonrasında ciddi bir terfi, kurum değişikliği, önemli iş teklifleri gibi konular etrafında şekillenecek olaylar meydana getireceklerdir. 20 Şubat a kadar olan dönemde harcamaların artması, 3-27 Mart arasında büyük meblağlar kazanılması, 3-18 Ağustos aralığında bir kez daha harcamaların artması, yılın, parayla ilgili en yoğun dalgalanmaları olacaklardır.

 

 

30 Mart – 23 Nisan, 3  – 26 Ağustos ve 24 Kasım – 14 Aralık dönemlerinde gerileyecek olan Merkür, söz konusu tarih aralıklarında, iletişimi zorlaştırabilir. Hem yanlış anlaşılmaların, hem de iletişim cihazlarının arızalarının gündeme geleceği bu dönemler, yeni elektronik cihazlar almak, sözleşmelere imza atmak, kısa gezilere çıkmak konularında da olumsuz etkiler barındıracaklardır.

 

 

1 Haziran Güneş tutulması, sizden gizlenen birçok şeyden haberdar olmanızı sağlarken, kısıtlamaları aşmak ve hayatın tüm alanlarında yeni girişimlere hazırlanmaya başlamak açısından da faydalı olacaktır. Sizinle gizliden gizliye rekabet etmeye çalışan kişilerin gerçek yüzlerini görmeniz de, nereden geldiğini şimdiye kadar anlayamamış olduğunuz engelleme girişimlerinin ortadan kalkmasına yardım edecektir.

 

 

Güneş tutulmasının gündeme getireceği bu konularla bağlantılı olsun ya da olmasın, 15 Haziran daki Ay tutulması ile birlikte, hayatınızın herhangi bir alanında size yardımcı olan veya yardımcı olur görünen kişilerle bazı anlaşmazlıklar ya da ayrılıklar gündeme gelebilir. Daha fazla görev ve sorumluluk yüklenebilirsiniz.

 

 

Sabır gösterirseniz, 25 Kasım dan itibaren hem yükünüz büyük ölçüde azalacak, hem de insanlar, bu sürede gösterdiğiniz çabalardan ötürü takdirlerini, sizi çok memnun edecek (olasılıkla bazı önemli faydalar da sağlayacak) şekilde göstereceklerdir.

 

 

1 Temmuz tarihi ise yaşamınızın ihmal etmiş olduğunuz alanlarına çok büyük vakitler harcamanızı mecbur tutacak bazı olumsuzluklar meydana getirebilir. Bu tarihe kadar olan süreçteki hamlelerinizin niteliklerine bağlı olarak prestij kaybı yaşamak ve size duyulan güvenin azaldığını görmek, bazı çevrelere uzak kalmak, potansiyel tehlikelerden olabilir. Davranışlarınız, çalışmalarınız, özeniniz ve imajınız konusunda çok dikkatli olmalısınız. Aynı günler, ilişkilerle ilgili bazı sorgulamalara yönelmenize neden olacak şartlar da yaratabilirler. Yine de bu şartlar, 14 Temmuz yakınlarında ortadan kalkacaklardır.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.