Yaz Aşkı

31

Bütün yılın yorgunluğunu üzerinizden atarken gönlünüzü de şenlendirin. Uzun yaz günlerinin yalnız geçmemesi için, tatilde kendinize havalı bir sevgili bulun.

GÖZÜNÜZÜ DÖRT AÇIN

* Hemen evinizde bir yaz partisi verin ama arkadaşlarınıza mutlaka yanlarında tanıdıkları hoş erkekler getirmelerini söyleyin. Böylece etrafta tanışma olanağı bulabileceğiniz birçok yabancı erkek olacaktır.

* Erkek arkadaşınız olmadığından şikayet edeceğinize kendi başınıza bir yerlere gitmeyi deneyin. Örneğin sinemaya, tiyatroya yalnız başınıza gidin. Emin olun, birçok kişinin dikkatini çekeceksiniz

** “Biriyle en beklemediğiniz anda tanışırsınız” bu deyişi herhalde daha önce duymuşsunuzdur. Bu doğru bir düşüncedir. Flörtünüz olmadığı için kendinizi eve kapatacağınıza arkadaşlarınızla dışarı çıkın ve eğlenin. Hiç birşeyi kafanıza takmayın. Her zaman neşeli ve pozitif olmaya çalışın.

RAHAT OLMANIZ GEREK

* Unutmayın, siz kendinizle barışık olmazsanız bir başka insan da sizinle rahat bir ilişki kuramaz. Bu nedenle en başta kendinize güvenin, kendinizi sevin ki karşınıza çıkacak olan insanlar sizden etkilensin.

* Biriyle tanışmak için illa gece kulüplerine ya da barlara gitmeniz gerekmiyor. Bu tarz yerlerden hoşlanmıyorsanız, bir dergi alın ve bir cafe’ye gidin. Arkanıza yaslanıp günün tadını çıkartın. Mutlaka birinin ilgisini çekeceksiniz.

* İnternet üzerinden arkadaş bulma sitelerine girin. Belki size uymayan kişilerle de konuşup görüşeceksiniz. Ama bilin ki onların arasından biri sizinle aynı zevklere ve hayat görüşüne sahip.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.