Sevgilililer Günü Hediyeleri

0

Sevgilinize sevgililer gününde alınabilecek en iyi hediyenin neler olabileceğini iyice düşünmek gerekiyor açıkçası. Sevgililer günü(14 şubat) hediyesi olarak sadece ona özel, kişiye özgü, alışılagelmişin dışında bir hediye almak ilişkiniz için büyük önem taşıyor. Mesela sevgilinize özel bir kitap yazdırtmak veya ona özel bir kamyon gül hediye etmek gibi. Sevgililer gününde(14 şubatta) sevgilinize en özel hediyeyi vermek istiyorsanız eğer, aşağıda yer alan fikirlerimi incelemenizi tavsiye ederiz. Sevgililer günü(14 şubat) hediyesi veya hediyeleri hakkında kendinizi yormanıza hiç gerek yok aslında. Sevgililer gününde(14 şubatta) sevgililer günü hediyesi siteniz yanınızda..
[stextbox id=”custom”]Sevgilinize özel kitap[/stextbox]
Sevgililer Günü Hediyeleri Bloğunuz sizler için bu kitabı inceledi. Bu kitabı satın aldıktan sonra sevgilime hediye ettim. İkimiz için hazırlamış olduğum bu kitabı hediye ettiğim zaman sevgilim gözlerine inanamadı. Gerçekten onun için bir kitap yazmış olmam aklının ucundan bile geçmemişti. Belki de Dünya’da hiçbir erkek sevdiği için özel bir kitap yazmamıştı.
Mumtazam bir şekilde hazırlanmış bu kitap gerçekten sevgilinize hediye edilebilecek en özel hediyelerin arasında yer alıyor bence.

Kitabı paketinden çıkarıyorum. Kitabı satın almış olduğum http://www.sevgilinizeozel.com/ sitesi yetkililerine daha önceden göndermiş olduğum sevgilime ve bana ait fotoğrafım çok güzel bir şekilde dizayn edilerek kitabın ön kapağına yerleştirilmiş. Ayrıca kitabın üzerinde benim adım, soyadım(yazar olarak) ve kitabın adı(bu bir mektuptur) mevcut. Kitabın arka kapağındaysa “Seni Seviyorum” yazan çok güzel bir tasarım var. Kitabı satın almış olduğum http://www.sevgilinizeozel.com/ sitesi yetkilileri dilerseniz kitabın arka kapağına ve kitap adını dilediğiniz bir cümle veya metni ekleyebiliyor. Kitabı açtığım zaman sevgilime özel olarak yazmış olduğum (daha doğrusu kitabı satın almış olduğum yerin yazdığı:)) bir önsöz yer alıyor.

Ben ve sevgilim için özel olarak hazırlanmış olan kitap; özenle oluşturulmuş cümlelerin arasında, sevgilimin adı, sevgilime hitap şeklim, ilişkimizin süresi, ona karşı beslediğim duygular, aramızda geçen özel anılarımız vb. konular ve kitabın asıl yazarının özenle seçmiş olduğu cümleler ile işlenerek çok güzel bir şekilde oluşturulmuş. Kitabı satın alırken kitabı satan firma sizinle telefon yoluyla iletişime geçerek sevgiliniz ve size öze bir takım bilgilerinizi alıyorlar. Benim satın almış olduğum kitabın içeriğinde kitabı gece yazdığım söyleniyor :)) Kitabın içeriğinde çok güzel duygusal içerikli cümleler mevcut. Kelimeler çok özenle seçilmiş.. Çok fazla abartılmamış. Dolayısıyla kitap yazılırken inandırıcılık bakımından herşey bir bütün halinde düşünülmüş. Kitabı kendimin oluşturduğu hususunda sevgilimi inandırmak çok basit oldu. Bunun için kitabın gerçek yazarı elinden geleni yapmış.

Firma her siparişte farklı bir kitap içeriği gönderdiğini söylüyor. Ancak ben sadece 1 adet kitap satın aldığım için diğer kitapların içeriklerini bilemiyorum. Ancak benim satın almış olduğum kitap gerçekten çok mükemmel.

Verdiğim paranın hakkını fazlasıyla verdi. Kitabı satın almak için http://www.sevgilinizeozel.com/ internet sitesinden sipariş formunu dolduruyorsunuz. Daha sonra web sitesinin müşteri temsilcisi telefon yoluyla size ulaşıyor ve siparişinizi teyit ettikten sonra bir takım özel bilgileriniz, fotoğraflarınızı web sitesinin mail adresine göndermeniz ve ödeme yapmanız isteniyor. Ödemenizi yaptıktan sonra web sitesinin merkezine telefon yoluyla ulaşarak bilgi veriyorsunuz. Ben ödeme yaptıktan yaklaşık 5 gün sonra faturası ile birlikte kitap elime ulaştı. Dolayısıyla ödeme ve kitabın hazırlanma aşaması çok fazla sürdüğü söylenemez.

http://www.sevgilinizeozel.com/ Internet sitesinin tek kötülüğü kredi kartı ile ödeme imkanı bulunmaması. Ben PTT ile ödeme yaptım. Bu nedenle biraz zorlanabiliyorsunuz. Ancak sonuç mükemmel oluyor. Dilerseniz Banka havalesi veya EFT ile ödeme yapabilirsiniz.

Sitede 4 adet farklı hediye seçenekleride mevcut.

Kitabı satın almak için : http://www.sevgilinizeozel.com/

[stextbox id=”custom”]Sevgililer günü hediyesi olarak güzel bir takvim hazırlayabilirsiniz..[/stextbox]

Sizin ve sevgilinizin, sadece sizin veya sizin için değerli olan ve anlam taşıyan şeylerin olduğu fotoğraflardan itinayla 12 tanesini seçerek bilgisayar yardımıyla her birinin altına bir ay yerleştirerek, şekilli hale getirerek, süsleyip püsleyip vs. bir takvim bastırabilirsiniz. Kanımca en özel ve farklı hediyelerden bir tanesi olacaktır..

[stextbox id=”custom”]İlginç sevgililer günü hediyesinden bir tane daha..[/stextbox]

Sevgilinizle çekilmiş olan bir fotoğrafınızı puzzle üstüne bastırabilir ve parçalara ayrılmış şekilde oan hediye edebilirsiniz. Daha sonra sevgiliniz her kavga ettiğinizde onları ayırır, her barışmanızda ise puzzle’ın parçalarını tekrar birleştirir. Adı üstünde yapboz zaten. .

[stextbox id=”custom”]En güzel sevgililer günü hediyelerinden bir tanesi..[/stextbox]

Bir paket bitter çikolata alınır.. Her bir çikolata parçasındanda birer parça ısırılır.. Kalpten bir kutunun içerisine yerleştirerek üzerine gül yaprakları serpilir ve üzerine şöyle bir not yazılır; hiçbiri senin tadına benzemiyor. Eğer ayrı yerlerdeyseniz adrese gönderilir, mümkünse elden teslim edilir. Sonra olacak hadiselere mutlu çiftler karar verirler…
[stextbox id=”custom”]Fotoğraflı Üçgen Kristal Hediye[/stextbox]
Bize göre bu fotoğraflı kristaller sevdiklerinize armağan edebileceğiniz en güzel, en şık hediyelerdendir.

Cam Kristalin tam iç kısmına lazer tekniği ile yerleştirilen fotoğrafınız zarar görmez, sürtünmeye maruz kalmaz ve kalıcı olduğundan dolayı belki asırlar boyu sevdiklerinizin hatırlanmasını sağlar.

Bu sayede dilediğiniz her anı bir nevi ölümsüz kılacak bu orijinal ürün ile sevdiklerinizi daima mutlu edebilir, dünyaya sizi unutturmayacak bir hatıra bırakabilirsiniz.

Tamamı kristal camdan oluşan çok şık bir aksesuar. Bu şık kristal objenin üzerine sizin göndereceğiniz fotoğrafı lazer tekniği ile yazıyor ve sevdiklerinize özel bir armağan yada kendinize özel bir aksesusar haline getiriyoruz.

Bu parlak kristal ürünler ister doğum günü hediyesi, ister öğretmenler günü, babalar günü, anneler günü, sevgililer günü hediyesi olarak harika bir seçim, vitrindeki en gözalıcı aksesuar olmaya aday hediyelerdir.

[stextbox id=”custom”]Yılın Sevgilisi Oscarı[/stextbox]
Yılın hediyesi.
Heykel, altın sarısı renkte olup siyah sert zemin üzerine tutturulmuş, kaidenin Oscar Heykelciği’nin baktığı yöndeki yüzüne Yılın Eşi Oscarı yazılmış şık ve dekoratif bir hediye.
Ürün 27 x 9 x 9 cm ebatlarında, 280 gram ağırlığındadır. Kararmaz ve hep parlaktır.
Plaka yazısı standart olan bu ürün Kişiye özel yazılı ürünümüzden önceden hazırlanabildiği için daha ekonomiktir ve hazır bulundurulabilidiği için aynı gün kargo edilebilir.
Yukarıdaki seçeneklerdeki plaka yazılarından istediğinizi seçebilirsiniz. Seçenekler her geçen gün artmaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.