Sevgililer günü mesajları

0

   Sen  benim hayatımda olduğun sürece, ne sen kimseye rakip ne de kimse sana rakiptir.  Daha nice sevgililer gününde beraber olmayı diliyorum.

   Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye  kaç kez güneşe asmaktan. Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

   Sevgililer  gününde beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde  sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü,  yanağını uzat. Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini  kalbine koy; ben hep ordayım!

   Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan!  Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım  nice yıllara.

   Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber  geçirmek dileğiyle.

   İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu.  Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim. Sevgililer  günümüz kutlu olsun!

   Bu sevgililer gününde beyaz bir güvercin yolluyorum  sana kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, karbeyaz tüylerinde umut  ve gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

   Ne zaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler  geçer, ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer.  Sevgililer günün kutlu olsun!

   Denizi içerken maviler takıldı boğazıma,  karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Mavi gözlerini özlüyorum. Sevgililer günün  kutlu olsun.    Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana, uzakta  olduğun için tutkunum sana! Hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana,  imkansız olduğun için tutkunum sana. Sen çöllerde serap, engin denizlerde  yakamoz, ormanın denizinde huzur gibisin, ışığım sensin, güneşimsin… Bil ki  çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

   Gözlerin nehir kirpiklerin  köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.  Sevgililer gününde bir öpücük borçlusun bana.

   Hani gözler vardır  sözleri anlatır, hani sözler vardır gözleri anlatır, bir de aşk vardır seni  anlatır… Nice sevgililer günlerine minik bebeğim.

   Seni her düşündüğümde  kalbime bir yıldız çiziyorum. Benim şimdi kaç yıldızım var biliyor musun? Benim  artık bir gökyüzüm var… Sevgililer günümüz kutlu olsun!

   Bugün her  zamankinden farklı bir şey yapayım dedim olmadı yine sana defalarca aşık olup  seni düşündüm… Sevgililer günün kutlu olsun!

   Yedi ayrı iklimden yedi  çesit arı getirseler yedi çesit arı yedi ayrı çiçeği dolaşsa yedi ayrı çiçekten  bal yapsa senin kadar tatlı olamaz… İyi ki varsın!

   O kadar güzelsin ki  yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini tutamıyorum. Dolanıp sarmak  geliyor içimden, saramıyorum. Öylesine bağlanmışım ki, sensiz duramıyorum.  Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de  dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir  rüyasın! Seni çok seviyorum. Sevgiler günümüz kutlu olsun  sevgilim!

   Sana  bahçeden gül değil güneşten atom koparıp getirmek istiyorum ama kalbim gibi  ellerin de yanar diye korkuyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

   Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer. Bazıları da çok çok güzel olur.Benim en  uzun ve en güzel rüyam, şu an bu mesajı okuyor. Seni çok ama çok seviyorum  biriciğim. Sesini duysam da her an yüzünü görmek gibideğil, özlediğimi bil her  an çünkü hiçbir şey seni sevmek gibi değil! Seni o kadar çok özledim ki…  Sevgililer gününde yanında olup sana sana sarılmak için çıldırıyorum…

   Paylaştıkça çoğalan tek şeyin sevgimiz olduğunu hiç unutmayalım ve  sevgimizi daima çoğaltalım sevgilim. Daha nice mutlu sevgililer gününe.

   Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe  götürdüğün için teşekkürler. Seni seviyorum. Daha nice günlere hep birlikte  canım.

   Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz! Unutma ki  sevmek daima beraber olmak degil, sensizken bile seninle olabilmektir… Bu  sevgililer gününde yanında değilim belki ama özlemim sevgim hep seninle. Seni  seviyorum!

   Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar,  dünyadaki insanlar, okyanustaki sular, sahildeki martılar ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum. Birlikte daha güzel günlere gitmemiz dileğiyle  sevgililer günün kutlu olsun!

   Bir demet gül vermek isterim sana.  Güllerden güzelsin aslında. Gülü bir gün, seni sonsuza dek seviyorum.

   Öperim dudaklarından gül kokulu yanaklarından her dem gözlerimin  hapsindesin kalbimin tek sahibisin… Sevgililer günün kutlu olsun!    Dün gece sen  uyurken kızıla boyadım denizleri, uçurumdan attım sessizliği, haber saldım  rüzgarlara fısıldasınlar seni ne çok sevdiğimi ve özlediğimi.

   Sevgililer  gününde belki yanında değilim ama dünde, bugünde, yarında yüreğin kadar  yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

   Gönlüme taht kurdun, gönlümün sultanı oldun, gece gökyüzünde parlayan  yıldızım, sabah ise ruhuma doğan güneşim oldun. Sevgililer günün kutlu olsun!

   Okadar güzelsin ki yüzüne bakamıyorum. Titriyor ellerim, ellerini  tutamıyorum. Öylesine bağlanmışım ki sensiz duramıyorum. Sevgililer günün kutlu  olsun!

   Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60  saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun  olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle  sevgilim… Sevgililer günümüz kutlu olsun.

   Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine  saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti… En değerli  hazinemsin benim, canımsın.

   Bazı rüyalar diğerlerinden daha uzun sürer.  Bazıları da çok çok güzel. Benim en uzun ve en güzel rüyam şu an bu mesajı okuyor. Sevgililer günün kutlu olsun!

   Seni ne kadar sevdiğimi merak  ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur  damlası kadar seviyorum seni…

   Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya  seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana  bağlandım sana taptım.

   Sen güneşin doğduğu, karanlığın bittiği yerdesin  sen hep kalbimde yatan tek sevgilimsin. Sevgililer günün kutlu olsun!

   Eğer gökyüzü bir parça kağıt, deniz bir şişe mürekkep olsaydı yine de  sana olan duygularımı yazmaya yetmezdi. Seni o kadar çok seviyorum ki.

   Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin  ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin. Sevgililer günün kutlu  olsun.-

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.