AskTurka.Com

Rüya Tabiri – Ç –

Rüya Tabiri

Rüyasında çapari ile balık tuttuğunu gören kimsenin rızkı bol olur ve bu kimse hakkını zorla da olsa alır. Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyasında çapari ile balık tuttuğunu gören kimsenin rızkı bol olur ve bu kimse hakkını zorla da olsa alır.
Rüyada çanak ve çömlek yapanı görmek, dindar kadınlara yorumlanır. Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada çanak ve çömlek yapanı görmek, dindar kadınlara yorumlanır.
Rüyada görülen çamurcu, halkın ayıbını örten bir adamdır. Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada görülen çamurcu, halkın ayıbını örten bir adamdır.
Rüyada çalı-çırpı görmek, çok önemli olmayan can sıkıcı haberlerdir. Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada çalı-çırpı görmek, çok önemli olmayan can sıkıcı haberlerdir.
Rüyada ateş çakmak, sıhhat ve hakikati meydana çıkıncaya değin bir işi teftiş etmeye yorumlanır. Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada ateş çakmak, sıhhat ve hakikati meydana çıkıncaya değin bir işi teftiş etmeye yorumlanır. Bir kimse ısınmak için ateş yaktığını görse, saltanata malik olur. Çakmakla sigara yakmak, bir vefasızlığa uğramayı ifade eder. Çakmak...
Rüyada görülen küçük taşlar, bozuk paralara, ilim ve şiir öğrenmek isteyene, sıkıntı veren şeyleri ezberleyip sıralamaya, Hacc'a, şeytanı taşlamaya ve üzüntüne yorumlanır. Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada görülen küçük taşlar, bozuk paralara, ilim ve şiir öğrenmek isteyene, sıkıntı veren şeyleri ezberleyip sıralamaya, Hacc'a, şeytanı taşlamaya ve üzüntüe yorumlanır. Topladığı taşları denize...
Rüyada çadırcıyı görmek, hareket ve yolculuğa, bazen da kabirlere yorumlanır. Abdülgani Nablusi'ye göre, rüyada çadırcıyı görmek, hareket ve yolculuğa, bazen da kabirlere yorumlanır. Çadırcıyı görmek bekâr olan kimsenin evlenmesidir.
Rüyada çuvaldız görmek, hanıma yorumlanır.