Renkli Gelin Ayakkabısı Modası

0

Son yıllarda kimi gelinler ‘gelin ayakkabısı beyaz olmalı’ derken kimileri de renkli ayakkabıları tercih eder oldu. Özellikle düğünlerine belli bi tema ile organize eden gelin adayları, renkleri de cesurca kullanmya başladı. Gelin ayakkabısı olarak en çok tercih edilen renk alternatiflerini sizler için bir araya getirdik. Siz de düğün tarzınızı ve ayakkabınızı belirlerken bu alternatifleri göz önünde bulundurabilirsiniz.

Ne Zaman Renkli Gelin Ayakkabıları Tercih Edilmeli?

Çok sade ve düz bir gelinlik seçtiniz diyelim; burada yapılması gereken şey gelinliğe bir hareket kazandırmak olacaktır. Ancak gelinliğe bir hareket kazandırmak için illa farklı detayları barındırması gerekmez. Bazen de gelinliği tamamlayabilecek detay ayakkabıdır. Eğer siz de fazlası ile düz bir gelinlik aldı iseniz; kuşağınız ve ayakkabınızın renkli olmasını tercih edebilirsiniz.

Renkli Gelin Ayakkabıları Tarzımı Yansıtabilir Mi?

Tarzınız ne olursa olsun düğün gecenizde mutlaka uyum içerisinde olmalısınız. Eğer eğlenceli bir yapınız varsa mutlaka renkli bir ayakkabı seçin. Tamamen beyazlara bürünmek yerine kendinize biraz renk katmış olabilirsiniz. Belki de düğün geceniz için mükemmel bir esprili bakış elde etmiş olursunuz. Bu tercihiniz ile de esprili yapınızı ön plana çıkarmış olabilirsiniz.

Sade bir şıklık arayan bir kişi olabilirsiniz. Bu noktada da sadeliğiniz tamamen sıradan olmasın diye düşündüğünüz zaman farklı renkte bir ayakkabı seçebilirsiniz. Bu şekilde hem sade olursunuz hem de dümdüz bir görüntü elde etmekten kurtulmuş olursunuz. Renkli ayakkabı seçmek için illa çılgın olmanıza gerek yoktur.

Renkli Gelin Ayakkabıları Hangi Gelinlikler İle Birlikte Kullanılmalıdır?

Kısa etekli bir gelinlik giyecek iseniz; kesinlikle renkli ve hatta desenli bir ayakkabı kullanmanızı öneririm. Çünkü bu sene gelinler içlerinde ki kız çocuğunu harekete geçirmiş gibi duruyorlar. Her yerde renkli ve desenli ayakkabılar bulunuyor. Kısa etekli bir gelinlik ile birlikte bunu gözler önüne sermeniz daha kolay olacaktır.

Ancak illa ki kısa etekli bir gelinlik giymenize gerek yok. Gelinlik tercihiniz ne olursa olsun bu ayakkabılar arasından bir tercih yapabilirsiniz. Tam olarak gelinlik modeliniz ile uyumlu olabilecek bir renk ya da desen seçmek için renkli gelin ayakkabılarıarasında bir araştırma yapmanız gereklidir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.