Prensese dönüşmek

0

Baz makyajı uygularken, doğal ve kusursuz bir ten sağlayan Palette Mix’le yüzünüzdeki tüm hatalardan kurtulabilirsiniz.

Kompakt pudranın pratikliği ve toz pudranın profesyonelliğini makyajınıza yansıtan Poudre Liberte’nin yanı sıra, buz beyazının ışıltısını yüzünüzde yaşatan Poudre Blanc Neige’i kullanabilirsiniz. Lancome kış makyajında dudaklar kalıcı ve sihirli Rouge Mangetic’in etkisi altında.

Dudaklara ultra parlaklık katmak için Brillant Magnetic ya da rujun üzerine sürebileceğiniz Lip Brio en büyük yardımcınız olacak. Bir prensesin yanakları nasıl olmalı diye sorulursa masallarda yaşamayı seven hemen hemen herkes, pembe der. Bu yüzden tüm prensesler gibi yanaklarınıza parıltılı pembe tonu olan Blush Subtil 14’ü ve Blush Duo 69,2’u uygulamalısınız.

 Peki ya parlak ve hayat dolu dudaklar ve yanaklar için ne yapılabilir? Gerçek bir gençlik ve mutluluk iksiri olan ve yanaklara, dudaklara masum bir öpücük gibi konan “Extrait De Vie” aradığınız iksir.

Gözler bu yıl herzamankinden daha büyülü bakıyor. İşte doğunun rastalı gözlerine geri dönmek isteyen kadınlara ‘Artliner Renovation’ eyeliner öneriliyor.

Gözü olduğundan daha güzel gösteren kirpikler elde etmek için Magnificils maskaralarla göz makyajı tamamlanıyor. Buzlar arasında dolaşan bir prensesin tırnakları için özel olarak üretilen Vernis İnstant Magnetic, bu sezonun renklerini yansıtıyor. 252 Foret Magnetic (Sihirli Orman), 279 Profond Sommeil (Derin Uyku) ve 378 Pierre de Lune (Ay Taşı) masalları önünüze seriyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.