Mantığınızla mı Kalbinizle mi Seviyorsunuz?

0

Onu mu seviyorsunuz yoksa onunla birlikte olma fikrini mi?

Onu mantığınızla mı kalbinizle mi sevdiğinizi bulmanın en iyi yolu bu soruyu kendinize sormaktır. Sırf popüler ve dikkat çekici olduğu için onunla birlikteyseniz onu değil, mantığınızın size gösterdiği şeyi seviyorsunuz demektir.
Sadece kağıt üzerinde mi mükemmel?
Belki bir erkekte ne aradığınıza dair bir listeniz vardır. Peki, siz bu 10 özelliği de barındırdığı için mi onunla vakit geçiriyorsunuz? Yan yanayken aranızda bir çekim hissetmiyorsanız onunla size mantıklı geldiği için berabersiniz demektir.
Onunla ilgili tek istediğiniz şey cinsellik mi?
Hoşlandığınız kişiyi düşündüğünüzde aklınıza gelen ilk şey ne? Onunla ilgili tek istediğiniz şey cinsellikse onu sadece arzuluyorsunuz ve ilişki istediğinize kendinizi ikna ediyorsunuz demektir. Eğer onu kalpten seviyor olsaydınız onu düşünmek size büyülü gelirdi ve onunla gerçekten bir şeyler paylaşmayı istiyor olurdunuz. İlişki içinde olmak demek sadece cinsellik yaşamak demek değildir.
Canınız aşk istediği için mi onunla berabersiniz?
Sadece ilgi ve aşk istediğiniz için mi bu ilişkinin içindesiniz? Eğer ilişki yaşadığınız kişiyle bir gelecek hayal etmiyorsanız bu ilişkiyi kalbiniz değil beyniniz istediği için yaşıyorsunuz demektir.
Kişiliği sizi sinir mi ediyor mutlu mu ediyor?
Çiftler ilk birlikte olmaya başladıkları zaman birbirlerine en iyi yönlerini gösterirler. Karşınızdaki insanın gerçek kişiliğini görmek için biraz zaman geçmesi gerekmektedir. Eğer karşınızdaki kişiyi gerçekten kalpten seviyorsanız onun hal ve tavırları sizi rahatsız etmez.
Aranızda kimyasal bir çekim var mı?
Eğer birlikte olduğunuz kişi bütün doğru davranışları sergiliyor yine de aranızda bir elektrik oluşmuyorsa siz, mantığınızla bu ilişkinin içindesiniz demektir. Biriyle gerçekten derin bir şekilde bağ kurabilmek için aranızda bir elektriklenme olması gerekmektedir.
Onu takdir ediyor musunuz?
Sevgilinizi değiştirmeye çalışmak yerine onu olduğu gibi kabulleniyor ve takdir ediyor musunuz? Eğer onu değiştirmeye çalışmıyorsanız, sevgilinizi kalbinizle seviyorsunuz demektir.
 
Eğer güzel ve mutlu bir ilişkiniz varsa bunun değerini bilin gereksiz detaylarla keyfinizi kaçırmayın!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.