Komik Günaydın Mesajları Sözleri

2

Sevdiklerinize, arkadaşlarınıza Komik Günaydın mesajları atmak ister misiniz?  Hemde diğerlerinden farklı Okuyunca eminim hem sizin, hem göndermiş olduğunuz kişilerin hoşuna gidecektir..Sıkıldım hep aynı günaydın mesajlarında of, pof, püfss diyorsanız alın size farklı komedi bir günaydın mesajları sözleri

– En tatLı SabahLar Çokokrem’Le başLar diyorLar Ama yanıLıyorLar.. en tatLı sabahLar benimLe başLar ..:)) Günaydınlar..:))

– Birgün hoca sınıfta ders anlatırken pencerenin dışında bir öğrenci kalemi silgisi defteriyle kafasını içeri doğru uzatarak dinlemeye başlamış… Hoca sormuş: Oğlum ne Yapıyorsun orda.. Çocuk:hocam liseyi dışardan bitiyorum… demiş ) Günaydın gün boyu gülümsemen dileğiyle.

%10 Sensizim
%20 Benimsin
%30 Seninim
%40 Bitanemsin
%50 kaLbimsin
%60 Herşeyimsin
%70 Canımsın
%80 özLüyorum
%90 Seviyorum
%100 şaka yapıyorum )
herkese GÜNAYDIN …

2011′in en güzel sabah günaydın mesajlarını yorum halinde paylaşmaya devam ediyorum arkadaşlar. Yorumlara bakarak daha da çok bulabileceksiniz… öğrenci olan arkadaşlar için güzel bir günaydın mesajı … )

– +O Telefonu Alabilirmiyim Evladım! – Fiyatta Anlaşırsak Neden Olmasın Hocam…(: GÜNAYDIN ARKADAŞLAR …

Gülme komşuna gelir başına dediler yıllarca. Karşı komşunun kızına gülüyorum, hala gelmedi. Nerede yanlış yapıyorum ki? (: GÜNAYDIN

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.