Kadınların Baş Döndüren Aşk Oyunları

0

saclarErkekler her ne kadar kadınları anlamakta zorlandıklarını söyleseler bile, biz kadınlara göre de onlar hakkında birçok sır bulunuyor. İşte erkekler, aşk ve seks üzerine yapılan araştırmalardan çıkan çarpıcı sonuçlar..

Yüksek testosteron seviyelerine sahip olan erkekler bağlanmakta zorlanırlar. Çünkü testosteron, bağlanmaya teşvik eden vasopressın ve oksitosin adı verilen kimyasalların salgılanmasını baskılar. İşte bir erkeğin yüksek dozda testosterona sahip olduğunu gösteren işaretler.

Güçlü kaşlar
Kemikli elmacık kemikleri
İnce dudaklar
Belirgin çene hatları.
Geniş omuzlar
Kaslı vücut
İşaret parmağından daha uzun yüzük parmağı

2. Erkeklerin yüzde 59’u, ilk öpüşmede hoşlarına gitmeyen bir şeyler olduğunu hissettiklerinde, o kadınla ilişki yaşamak için çaba harcamayacaklarını belirtiyorlar. Aranızda harika bir elektrik olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki öpüşme tekniklerini uyguladığınızdan emin olun;

Parmaklarınızı saçında gezdirin ve başının arkasını kavrayın. Bu şekilde öpüşme hem rahat hem heyecan verici olacaktır. Daha çok zevk almak ve vermek için gözlerinizi kapatın, alnınızı onunkine dayayın ve nefes alıp verişlerinizieşitlemeye çalışın.

3. Bir erkeğin vücudunda bulunan oksitosin hormonu, orgazm sonrasında yüzde 500 oranında artış gösterir. Bu da onun size olan güvenini artırır ve bağlılığını kuvvetlendirir. Masaj yapmanız ve ona sarılmanız oksitosini artırır.

4. Erkekler kız arkadaşlarının yanında daha rahat uyurlar. Kadınlar işe aynı durumda pek rahat edemezler. Daha konforlu bir uyku çekmek için aşağıdaki ipuçlarını uygulayın. Uykusunda dönüp durduğunda rahatsız olmamak için daha geniş bir yatak satın alın. Uyku saatlerinizi aynı tutmaya çalışın. Erkek arkadaşınız geç yatıyor veya erken uyanıyorsa bu durum sizi de etkiler. Uyku maskesi veya kulak tıkacı gibi şeylerden de faydalanabilirsiniz. Yüz yüze yatmak yerine, kaşık pozisyonunda uyumayı deneyin. Eğer nefesi veya uzamış sakallar sizi rahatsız ediyorsa, ona arkadan sarılarak uyuyabilirsiniz.

5. Belli başlı bazı dokunuş şekilleri, karşınızdaki erkeğin size aşık olmasını sağlayabilir.

a) Eğlenceli bir anda (örneğin her ikiniz de gülerken), eline dokunun. Geçirdiği güzel zamanları sizin dokunuşunuzla bağdaştıracaktır.
b) Trafikte araba kullanırken, ensesini hafifçe ovarsanız sevgilinizin kendini size daha yakın hissetmesini sağlayabilirsiniz.
c) Sokakta yan yana yürürken kolunuzu erkek arkadaşınızın beline dolayın. Bu, uyumlu bir ikili olduğunuzun göstergesidir.
d) Gittiğiniz bir davette üstü kapalı bir şekilde onu düşündüğünüzü göstermek için, başınızı omzuna değecek şekilde hafifçe yatırarak ona dokunun.

kaynak : askman.com

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.