AskTurka.Com

HANGİ BURÇ AŞKI NASIL YAŞAR?

HANGİ BURÇ AŞKI NASIL YAŞAR?

Burçların, insanların kişilikleri ve karakterleri üzerinde ki etkisi tartışılamayacak bir gerçektir. Hoşlandığınız insanı çözemediğinizden şikayetçiyseniz ya da kafanızda ilişkinizle ilgili sorular varsa, cevapları bulmanız için yazımızı okumanız yeterli olacaktır. Kimileri belli edemez, kimileri size olan duygularını her fırsatta haykırır. Hangi burç aşkı nasıl yaşıyor?

KOÇ BURCU:

Zor ilişkilerin insanıdır. Mücadeleci ruhu karşısındaki insanı yarı yolda bırakmaz. Yeter ki gerçek aşkı bulsun. Eğer koç burcunda ki biriyle beraberseniz tutku dolu bir aşk sizi bekliyor.

BOĞA BURCU:

Boğa burcu insanıyla yaşanan beraberlik oldukça sürükleyicidir. İnatçı kişiliği sayesinde bir insana aşık olduysa ne yapar eder karşısındaki kişiyi ikna eder. Fakat iş evliliğe gelince boğa burcu genelde geri adım atar. Onu evliliğe ikna etmek çok zordur.

İKİZLER BURCU:

ikizler burcu zor aşık olur. Fakat aşık olduğunda da tam olur, gözü hiçbir şey görmez. Karşısındaki insanın bir tek lafıyla yapamayacağı şey yoktur. Onun için aşk,  karşısındaki kişiyi mutlu etmek demektir.

YENGEÇ BURCU:

Yengeç burçları aşkını genelde içlerinde yaşarlar. Her fırsatta karşısındaki insana sevdiğini haykırmak bu burca göre değildir. Eğer yengeç burçlu biri ile beraberseniz, onun aşkından şüphe etmeyin. Duygularını içinde yaşadıkları için, maalesef çok belli edemiyorlar. Oldukç kıskanç yapıya sahip olan yengeçler, sadakat konusunda pek başarılı sayılmazlar.

ASLAN BURCU:

Bir kere aşık olmasın aslan burcu, adeta ayakları yerden kesilir. Romantik yapıya sahiptirler ve karşısındaki insanı süprizlerle mutlu etmeye, şaşırtmaya bayılır. Aslan burcu için en önemli şey verilen sözlerin tutulmasıdır.

BAŞAK BURCU:

Başak burcu aşık olmaya aşıktır, yalnızlıktan hiç hoşlanmazlar. Sevgi doludurlar ve karşısında ki insana bunu göstermekten çekinmezler.

TERAZİ BURCU:

Terzi burcunun en çok önem verdiği şey dürüstlüktür. Karşısındaki insanın en ufak bir yalanı, ilişkiyi bitirmesine neden olabilir. Sevgisini belli etmekten oldukça hoşlanır teraziler. Fakat çok kıskanç bir yapıya sahip olurlar.

AKREP BURCU:

Aşık olduğu zaman yüzünden gülücükler eksik olmaz akreplerin… Fakat onlar nasıl seviyorlarsa, karşısındakinden de aynısını beklerler. Enerji dolu akrep burcuyla bir ilişki yaşamak ayrıcalıktır.

YAY BURCU:

Yay burcu kolay kolay güvenmez karşısındaki insana. Özgürlükçü yapısından dolayı uzun soluklu ilişkiler yorar aslında. Fakat bir kere karşısındakine güvenip sevdiyse gözü başka hiç birşey görmez.

OĞLAK BURCU:

İlişkisinde çok sahiplenicidir oğlak burçları. Fakat şüpheci yapılarından dolayı ilişkinin ilk adımlarını korkarak atarlar. Karşısındaki insan eğer oğlak burcunun güvenini kazanırsa mükemmel bir ilişki ortaya çıkacaktır.

KOVA BURCU:

Sadakat denilince ilk olarak akla kova burcu gelmelidir. Duygularını çok fazla belli edemese de aşkını içinde çok yoğun yaşar. Koruyucu ve sahiplenici yapısı ilişkiyi evliliğe götürebilir.

BALIK BURCU:

Yalnızken hızlı yaşamayı seven balık burcu sizi korkutmasın. Aslında o kadar duygusal insanlardır ki. Eğer bir kere sevdiyse balık, sonuna kadar gider. Balık burcuyla yaşanan ilişki oldukça heyecan vericidir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.