AskTurka.Com

Yazılar

Aşk acısı çekiyorsanız yada karşılıksız bir sevdaya düşmüş iseniz kurtulmanız imkansız değildir. Sadece biraz çaba sarfetmeniz gerekir. Yapmanız gerekenlerden bazılarını aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz. (daha&helliip;)
Döndüm baktım geride birşey yok. ileriye yürüdüm, yürü allah yürü eywallah.çakıl taşları kesti silkelendim. silkelendimde toplamam lazım ileride çakallar lazım olacaklar. kuşlar uçar ardından bakaım. (daha&helliip;)
Onun cep telefonu ile sizinki arasında arasında gidip gelen mesajlarda bazı anlam kayıpları olabilir. Bu şifreleri sizin için kırdık. (daha&helliip;)
Hiç yüz vermedim güneşe bugün.. Resmini gösterip hava attım çiçeklere.. Adini zıpkınla kazdım göğün en yüksek yerine... (daha&helliip;)
Son dönemlerin popüler rock grupların dan Pegasus Sendrom un solisti Alp Kamber in kaleminden.. Nicedir küskün sözcüklerim bana.Nazlı ve ürkek kalemim.Suratını asıp duruyor kağıtlarım ne zaman ''seni' yazmaya kalkışsam.Uzaklaştıkça yakınlaşıyor,göremedikçe daha çok bağlanıyorum sana..!! ''Ah''larla ''keşke''lerin sisli labirentinde yönümü arıyorum bi çare... (daha&helliip;)
Bedenin yükünü ayaklar taşır, ruhun yükünü yürekler... Bütün ağırlığınızı ve yorgunluğunuzu kaldıran ayaklarınız için rahatlığı ve şıklığı bir arada barındıran ayakkabıyı seçersiniz. İçinizin acılarını, sıkıntılarını, kırgınlıklarını ve hayallerini yüklenen yüreğiniz için de huzur verici ve "güzel" bir aşk ararsınız. Zaten aşklar da ayakkabılar gibidir... (daha&helliip;)
Hayatla mücadelemde saflarımın çoğunu kaybettiğim günlerdi. Birbirinin aynı olan günlerde bana uzatılan her dalı işte beni kurtaracak dal diye hiç geri çevirmeden tutuyordum. Daha elimi uzatır uzatmaz kırılacağını biliyordum oysa yenilgiyi asla kabullenmeyen beynim, sevmekten hiç yorulmayan yüreğim, alarm zilleri çalıyordu sanki ikisini de kaybetmek üzereydim. (daha&helliip;)
Gece soğuk Hüzün karası her yan, Sadece iki kişiyi üşüten rüzgarlar icat etmiş üçüncü kişiler (daha&helliip;)