AskTurka.Com

Yabancı Sözler

İngilizce Türkçe anlamlarıda beraber verilerek kısa ingilizce aşk sözlerini bu sayfamızda bulabilirsiniz. Buyrun ingilizce aşk sözleri; (daha&helliip;)
Amicus certus in re incerta cernitur Arkadaşlar kötü günde belli olur. (daha&helliip;)
omdat ik van je hou fakat ben seni seviyorum Hollandaca Güzel Sözler : ik wist niet wat liefde betekende, maar toen ik jou zag voelt ik het meteen. sevginin ne anlama geldigini bilmiyordum ama seni gorunce hemen hissettim (daha&helliip;)
* Dilin Kemiği Yoktur * Enas Dzvali Ar Akvso * Dikensiz Gül Olmaz * Vardi Ueklod Ar İknebao (daha&helliip;)
•   Akıllı adam akılsız adamın son yaptığını ilk önce yapar. •   Kuvvetine güvenerek zayıfları hor görenin kuvveti başına bela olur. •   Dostunuzu sık sık ziyaret ediniz, çünkü üzerinde yürünmeyen yollar diken ve çalılarla kaplıdır. (daha&helliip;)
-limon ekşiyse bırak öyle kalsın onu şeftali yapmaya çalışma. -düze çıkmadan nefes alınmaz. (daha&helliip;)
Rusça Şiirler ve Türkçe Anlamları nın Yer aldığı bölümde Türkçe anlamlarıda sizler için eklenmiştir. Sizde yorum kısmından bize yazarak katkıda bulunabilirsiniz. Rusça Şiirler ve Türkçe Anlamları   Simdi Uzaklardasin Benimle Degil, Ben Ise Yanlizim Seninle Degil, Adin Kalbimde Dilimde Degil, Kalbim Seninle Icimde Degil, Seni Cok Seviyorum Elimde Degil Сейчас ты далеко, не со...
Вскарабкаться по гладкому столбу без помощи специальных приспособлений — задача не из легких. :Ciddi bir yardım almadan, düz bir direğin üzerine tırmanmak….sorun öylesine kolay değil! (mecazi manada) ничего как легко по мере того как оно кажется hiçbir şey göründüğü kadar kolay değildir.. (daha&helliip;)