AskTurka.Com

Sözler

  ♥ Erkekler düşman değildir, onlar da kurbandır. Gerçek düşman kadının kendini inkârıdır. » ANONIM     ♥ Çoğu erkek, bir takım elbise bile seçemeyecekleri kadar loş ışıkta bir kıza aşık olmuşlardır. » MAURICE CHEVALIER     ♥ İki erkeğin en çok birleştiği konu, kadınlar hakkında sahip oldukları benzer konulardır. » HONORE DE BALZAC     ♥ Bir erkek yaşadığı...
Sen Aşkımdan Bir Habersiz Yaşıyorsun Seni izliyorum Kalbim ellerimde Seni bekliyorum biliyormusun? (daha&helliip;)
sєνιуσяυм нєя ѕєνєηιη ѕєνιℓмє∂ιğι вιℓє вιℓє … αмα уιηє ∂є вιя υмυт тαşİуσяυм .вєℓкι ѕєνєη ѕєνιℓιя ∂ιує. ß!r damla s€wgi için sana yalwardım yaqardım… (daha&helliip;)
BELKI BIR GUN BASKALARI DA SUPER KUPA'YI KAZANIR.. NE DERSINIZ HOS OLMAZ MI? (daha&helliip;)
SözleriLtifat Gözlerine Bakınca Ceneti Görüyorum Birtanem, Güzel gözLerinden Sen Sorumlusun. Sarı Saçların Güneşin ışıgıyla Birleşince Saf Altın GibiSin AŞkım Güzel Gözlerinle Bana Bakınca Hayata Başlıyorum O Anda... (daha&helliip;)
Üzüntülü hüzünlü sözler sayfası – Bu sayfamızda sizlere çok yeni ve değişik üzüntülü hüzünlü sözler hazırlamaya çalıştık..Sizdede burada olmayan farklı hüzünlü sözler varsa aşağıdaki yorum bölümünden yollayınız..Buyrun üzüntülü hüzünlü sözler: (daha&helliip;)
Bu sayfamızda çok yeni ve değişik Hakaret Sözleri hazırlamaya çalıştık..Sizdede burada olmayan farklı Hakaret Sözleri varsa aşağıdan yorum bölümünden gönderebilirsiniz..Buyrun Hakaret Sözleri: (daha&helliip;)
İki türlü yaşanır hayat eğer bir şeye benzeyecekse. Ya kendini yok edeceksin hayatın içinde ya da hayatı yok edeceksin kendinde! Kadınlar melektir. sadece kanatları kırıldığında süpürgeleri üzerinde uçmaya devam ederler. :) (daha&helliip;)