AskTurka.Com

Sitem Şiirleri

Güzel anılar biriktirdim senden Dudağıma solgun gülücükler getiren Özenle sakladım belleğimde, Bir yığın oldu daha şimdiden. Nasıl olsa bir sonu olacaktı bu aşkın Bir gün apansız gerçekleşiveren. (daha&helliip;)
Sen kum nedir bilmezsin Deniz gormedin ki. Yum gozlerini zamani dusun, Deniz bir gozunde Kum bir gozundedir. (daha&helliip;)
Usulca izliyorum seni Saçını, ellerini, duruşunu, yüzündeki her hareketi, her mimiği Tekrar tekrar ve en ağırdan algılıyorum Hissetmeye çalışıyorum seni, içimde İşte tam bu anda sen bana dönüyorsun; (daha&helliip;)
Gökyüzünde kalbine kayan yıldızın; Olmak isterdim... Gözlerinde şirin bir tebessüm; Olmak isterdim... Yüreğinde sevdaların kalp atışı; Olmak isterdim... (daha&helliip;)
Sözleri tatlıca derebildiysek Herşeyi paylaşıp serebildiysek Şu canı sevdaya verebildiysek Sevmek kavuşmaktır! sevebildiysek!.. (daha&helliip;)
Sen hiç duydun mu başka bir yüreği kendi göğsünde atar gibi... Üzüldün mü, yanaklarından süzüldü mü hiç bir başkasının gözyaşları... Yabancı hıçkırıklar gelip düğümlendi mi göğsünde... (daha&helliip;)
Bilmezdim ki gecelerin böyle zifiri karanlik oldugunu, cünkü sen vardin hayatimi bir isik gibi aydinlatan.. Bilmezdim ki zamanin durabilecegini, cünkü senle su gibi akip giderdi.. (daha&helliip;)
Beni sana bağlayan senmiydin yoksa gözlerin mi? Gözlerindemi seni buldum kalbindemi kendimi? Sana her dokunuşumda titreyen yüreğim.. Biliyorum biliyor sendeki sevgimi.. Ve ... Açmaz güllerim sensiz Yaşamaz ömrüm bedensiz Ben seni çok seviyorum Olamam senin sevginsiz...