AskTurka.Com

Özlem Şiirleri

Gittin sentüm gidenler gibi... beni tamamladığını düşünürkenyine yarım kaldım. Tebessümün takılı kaldı yüreğimde... sonu yokışığı yokıssız bir yolda sessiz kaldı sevdam. Korkup kaçtın beklide bu sevda dan ! Sığdıramadın kalbinetaşıyamadın doğru dürüst... Bu kadar çabuk pes edişinde bundandı belki ? Başka cümlelerin ardına sığınmanyalan sevdalara kapılman bundandı işte. (daha&helliip;)
Yavaş yavaş dökülen Sonbahar yaprağı misali, Süzülerek dökülüyor hayallerim Gözlerimde umutsuz gözyaşlarım Ve adımlarımda yanlızım ben (daha&helliip;)
Sensiz gecenin sessizliğinde Dolasıyorum karanlıklar içinde düsünüyorum ama anlamıyorum hayatı sessizlik içinde (daha&helliip;)
Özlüyorum seni. Gücüm yetmiyor unutmaya Özlüyorum Elini tutmayi sesini duymayi Boynuna sarilip omuzunda aglamayi (daha&helliip;)
Yaprakların düştüğü,güllerin solduğu ,bir sonbahar günü,rüzgarla gelen bir hıçkırık sesi duyuduğun zaman:BeNi HaTıRLa! Çıplak ağaçta bir yuva,içinde küçük bir yavru,ve acı acı bir çığlık sesi duyduğun zaman   :BeNi HaTıRLa! Gecenin sessizliğinde,rüzgarların estiğinde,pencerenin önünde,birkaç damla yağmur tanesi gördüğün zaman:BeNi HaTıRLa           
Çok zor bebeğim çok Kalbin benimle olmasa Resmin baş ucumda durmasa Senden uzakta olmak çok zor (daha&helliip;)
Hic haber almasanda, Hic görmesende, ne yaptigini bilmesende, adini duydugunda sevginin hücum ettigini fark edip, seni özledigim andir askim... (daha&helliip;)
Kalbindeyim senin Aşka hasret kaldığında Yalnızlığın kıskacındayken Koynundayım senin Vücudun kaskatı kesildiğinde Gecenin ayazında sevişmek arzusundayken (daha&helliip;)