AskTurka.Com

Nefret Şiirleri

KARŞILIKSIZ AŞK Delidir yüreği, Kalbi yanık, Sevmişti ah ki ne yazık. Karşılıksızdı aşkı, Zaten beklentisiz sevmişti. (daha&helliip;)
BEN ANLAMSIZ KAVGALARLA BEN YARINSIZ SEVDALARLA BEN ANLATILAN MASALLARLA YITIRDIM İNANCIMI KURALSIZ İNSANLARIN SAHTE CENNETLERINDE YANLISI DOGRUDAN KARAYI BEYAZDAN ADAMI ADAMDAN AYIRMAKLA GECTI GENCLIGIM. (daha&helliip;)
Binmediğim hiç bir otobüs Beklemediğim hiç bir durak kalmadı bu şehirde Gittikçe azalıyor hayat Neyi erken yaşadıysam Hep ona geç kalıyorum Sana göçüyorum her sonbahar Yolların çıkmıyor aşkıma Unuttuğun yağmurların adı saklımda Seni içimden terk ediyorum (daha&helliip;)
Aglayacagım sesimi bile duynayacaksın... hıçkırıklarım bir bir çogalsa bile Beni bir türlü anlamayacaksın... göz yaşlarım nehirleri doldurup... denizlere ulaş sada... sen beni yine de anlamayacaksın... (daha&helliip;)
Senin için yazdım bu şiiri oku Oku,ki bende bıraktıgın acıları gözyaşlarını kalbimin kırıklıgını anla Anlaki beni birkez olsun düşün (daha&helliip;)
Ömrümün en güzel senelerini Alıpta gittiniz bu şehir ve sen Gönlümün en masum ümitlerini Çalıpta gittiniz bu şehir ve sen (daha&helliip;)
Bana bunu yapmayacaktın Öyle sırtımdan vurmayacaktın beni Gelişin gibi onurlu olmalıydı gidişin Ve öylesine gururlu bitişin. Gel gör ki kötü oynadın bu oyunu Erken düştü masken yüzünden (daha&helliip;)
Karadır kaderim, kötüdür benim, Alın yazısından nefret ederim. Doğmadan yazılır deseler bile, Rakıya vurunca isyan ederim. (daha&helliip;)