AskTurka.Com

En Güzel Sözler

SözleriLtifat Gözlerine Bakınca Ceneti Görüyorum Birtanem, Güzel gözLerinden Sen Sorumlusun. Sarı Saçların Güneşin ışıgıyla Birleşince Saf Altın GibiSin AŞkım Güzel Gözlerinle Bana Bakınca Hayata Başlıyorum O Anda... (daha&helliip;)
Üzüntülü hüzünlü sözler sayfası – Bu sayfamızda sizlere çok yeni ve değişik üzüntülü hüzünlü sözler hazırlamaya çalıştık..Sizdede burada olmayan farklı hüzünlü sözler varsa aşağıdaki yorum bölümünden yollayınız..Buyrun üzüntülü hüzünlü sözler: (daha&helliip;)
Seviyorum sevmenin acı verdiğini Her sevenin sevilmediği bile bile … Ama yine de bir umut taşıyorum .Belki seven sevilir diye.Her zaman gül, hayata gülücük şaç, gülmeyi benimse, Çünkü senin bir gülüşün için, Koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır. (daha&helliip;)
Yerinde söz söylemesini bilen, özür dilemek zorunda kalmaz. (Fatih Sultan Mehmed) Özü doğru olanın sözü de doğru olur. (Hz. Ali (r.a.)) Mal kazanmakla, şeref kazanılmaz. Zalime, ancak, onu zulümden alıkoymak için yardım et. (daha&helliip;)
» Bana bir günün 24 saat, bir saatin 60 dakika ve bir dakikanın 60 saniye olduğu öğretildi ama sensiz geçen bir saniyenin sonsuzluk kadar uzun olduğu öğretilmedi. Yaşamımızın her anında birlikte olmamız dileğiyle sevgilim… » Beni karanlıktan aydınlığa, yalandan gerçeğe, ölümden ölümsüzlüğe götürdüğün için teşekkürler… Seni seviyorum! » Sen çöllerde serap gibisin,...
zaman hiç değişmeyen temposuyla sürüklerken suskunlukları yanlızlığa,bilmeni istiyorum;yaşam ile ölüm arasındaki tek fark sensin Sen ask nedir bilmezsin Beni sevmedin ki.Agla,aglayabildigin kadar,Butun guzellikler sende Ask bendedir. GOZLERIN GOZLERIMDE, ELLERIN ELLERIMDE, KALBIN ICIMDE, RUHUN BEDENIMDE OLDUGU SURECE SENI SONSUZA KADAR SEVECEGIM. DÜNYADA İKİ RENK GÜL OLSUN BİRİ KIRMIZI BİRİ BEYAZ EĞER BENİ UNUTURSAN KIRMIZILAR...
Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa, ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa. Buruk hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün bu ayrılık şarkılarını kursuna dizeceğim ve seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim. Güller anlatsin sana olan sevgimi, güller anlatsin yanlizligimi, çaresizligimi… Yavas yavas eriyen yüregimi güller anlatsin ben anlatamadim… Rüzgar...
Zaman içinde yer alan her şey değişir; var olmak demek değişmek demektir; değişimi bilinçli olarak yapmak için gayret ve cesaret ister… Duygu Yıldırım Yeryüzünde iki kuvvet var; kılıç ve zeka. Çok zaman kılıç zeka ile mağlup edilmiştir… Gülden (daha&helliip;)
12