AskTurka.Com

ayrılık yazıları

Özledim..Şuan radyoda çalan 'şarkımıza' hem ben eşlik ettim hemde gözlerim..Bir sigara yaktım ardından,rüzgar içti,içime çektiğim tek tük duman içimdekileri boğmaya yetti ve benim için yanan tek şey bitti.Seni arayan gözlerim penceren yağmurun ıslak ıslak kustuğu buharlamış özlemleri seyretti.Hani gitmeler gelmek içindi? Neden hala yoksun? Sensiz uyandığım her sabaha yaptığım yoklamalarda...
“Çok uzaktaki bir aleve uçan kelebekler gibi,  Bilmem sana mı uçarım, yangına mı yoksa?...” (daha&helliip;)
Aşk acısı çekiyorsanız yada karşılıksız bir sevdaya düşmüş iseniz kurtulmanız imkansız değildir. Sadece biraz çaba sarfetmeniz gerekir. Yapmanız gerekenlerden bazılarını aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz. (daha&helliip;)
Döndüm baktım geride birşey yok. ileriye yürüdüm, yürü allah yürü eywallah.çakıl taşları kesti silkelendim. silkelendimde toplamam lazım ileride çakallar lazım olacaklar. kuşlar uçar ardından bakaım. (daha&helliip;)
Hani seni Kendimden bile çok sevdim ya .. Sana O kadar çok değer verdim ya .. Seni herkesten kıskandım ya .. (daha&helliip;)
Avuçlarımda yalnızlık gidiyorum bir başıma..Ne seni alıyorum yanıma nede senli günleri.. Kendimi bile almadan yanıma gidiyorum..Gözyaşlarım içime doluyor..Aldırmadan sızlanmalarıma gidiyorum.. (daha&helliip;)
Seni sana ragmen yaşadım ben. Hep kaçışlarla dolu, hep eksik. Bir yanını tamamlasam, Mutlaka başka bir yerden açık veriyordum.. (daha&helliip;)
Seninle olmanın en güzel yanı ne biliyor musun? Elin elime değmeden avuçlarımı terleten sıcaklığını taa içimde hissetmek...Seninle olmanın en kötü yanı ne biliyor musun? ``Seni seviyorum`` sözcüğü dilimin ucunu ısırırken her konuşmamızda boş yere saatlerce havadan sudan söz etmek... (daha&helliip;)