AskTurka.Com

Aşk Mektupları

Sana bir şeyler yazayım istedim dün gece en sevdiğim yerde tek başıma otururken…Birkaç satırdan öteye gidemedi yazmayı denediğim şeyler… (daha&helliip;)
Özlem üzerine aşk mektubu Sevgilim Sen gideli kaç saat oldu ? Kaç gün geçti, kaç hafta..? Saymadım.. Bana yüzyıllar geçmiş gibi geliyor. Son anda sen giderken gözlerinin buğusunu bıraktın.. Şimdi sis içinde bütün dünya. Çiçekler gözyaşlarımı içti, sen onları kırağı sanırsın, çiy sanırsın.. oysa hepsi benim gözyaşlarımla ıslak.. (daha&helliip;)
Gitmek gerek bazen.Her şeyi bırakıp fütürsuzca kaçmak gerek. Toparlanmadan, bir şeyi yerinden kaldırmadan, çayından son yudum almadan çekip gitmek gerek. (daha&helliip;)
Gel desem sana... hiçbir şey sormahiçbir şey konuşmasadece gel.. gelirmisin? ? hadi desem yada.. hiç birşey sormadan yine benimle yürür müsün sonu belirsiz...?? (daha&helliip;)
Anne o elinde tuttuğun zarf bir ihaner anında görülmüştür ve Zarfın içindeki kağıt er mektubudur görülmüştür. (daha&helliip;)
Bir kutu dolusu yaşam gönderiyorum sana, sade bir kurdeleyle süslenmiş. Çöz kurdeleyi ve kaldır yavaşca kutunun kapağını... (daha&helliip;)
Hiçbir duygumu ertelemedim ben. Yaşayacağım hiçbir şeyi sonraya bırakmadım. Sonra diye bir şeyin olmadığını biliyorum çünkü. (daha&helliip;)
Uykusuzluktan kan çanağı olan gözlerimde yine senin hayallerin var birtanem uçsuz bucaksız gökyüzü kadar. (daha&helliip;)