AskTurka.Com

Aranan Sözler

En Güzel Beddua Mesajları Sayfası – Bu sayfamızda sizlere çok güzel Değişik ve Yeni Beddua Mesajları hazırlamaya çalıştık.. Sizde de burada olmayan farklı Kısa Beddua Mesajları varsa aşağıdaki yorum bölümünden gönderin yayınlayalım.. Buyrun Beddua Mesajları; (daha&helliip;)
u sayfamızda sizlere çok güzel Değişik ve Yeni Facebook Güzel Sözleri hazırlamaya çalıştık.. Sizde de burada olmayan farklı Kısa Facebook Güzel Sözler varsa aşağıdaki yorum bölümünden gönderin yayınlayalım.. Buyrun Facebook Güzel Sözler; (daha&helliip;)
Sevgilinize dostunuza annenize babanıza kısaca ailenize söyleyebileceğiniz iyi geceler sözleriniz bu sayfamızda hazırladık. Buyrun iyi geceler sözleri; (daha&helliip;)
Kısa Ağır sözler sayfamızda ağır oturaklı sözleri sizlerle paylaşacağız. Ağır abi sözleride diyebilirsiniz bu sözlere ve delikanlıların çokca işine yarayacağını düşünüyorum.. Buyrun ağır sözler; (daha&helliip;)
Pişmanlık sözleri sayfamızda birisine yaptığınız bir hareketten dolayı özür dileme mahiyetinde pişmanlığınızı belirten sözcükler bulabilirsiniz. Buyrun pişmanlık sözleri; (daha&helliip;)