Erkeklerle Tanışma Mekanları

0

Son zamanlarda bütün denenmiş ve doğrulanmış metotları; örneğin spor salonunda, barda vb. de flört etmek, bayat ve yararsız mi buluyorsunuz? Tamam, bu teknikler gerçek aşkı bulmanın yolları değil. Eğer bu aralar Sex and the City’deki meşgul hanımefendilerden bir şeyler öğrendiysek, bir erkekle her yerde her zaman tanışabilirsiniz. İhtiyacınız olan doğru kafa yapısı ve küçük bir strateji.

1. Köpek sevgisi
Sıra erkeklerle tanışmaya geldiğinde bir köpek kadınların en yakın dostu olabilir. Ancak onu öylesine bir yürüyüş için dışarı çıkarmayın – daha sosyal bir gezinti için onu mahalledeki köpek parkına götürün. Bu yolla, köpeğiniz yeni arkadaşlarıyla oynarken, siz de kendinize bir kaç tane edinebilirsiniz.
Bu arada, birçok girişimci dört ayaklı arkadaşlarımızı doğuştan çöpçatan olarak görür. potansiyel eşiniz, ilk aşkınızın köpeğinize, alerjik olmaması için internetteki hayvan sitelerinde yorum yapanlarla da tanışabilirsiniz.

2. Sevgili (bulmak) için dersler
Örgü örmek veya çiçek düzenlemekten bahsetmiyoruz. Y kromozomu dostu aktiviteleri düşünün. Araba bakımından yemeğe (evet, gerçek erkekler su kaynatma teknikleriyle ilgilenirler) Brezilya dansı, dövüş sporu craze capoeira`ya kadar her şey olabilir. Ya da tat alma duyunuz şarap ya da viski tadarken konuşsun. Buradaki önemli nokta, sizin ilgi alanlarınız ile bir erkeğin ilgi alanları arasında bir uyum bulmak; bu, kendinizi eğitmek ve yeni insanlarla tanışma yolları yaratmak için çok iyidir.

3. Yapı market buluşmaları
Bu ev iyileştirme zinciri kendi kategorisinde garantili miktarda erkeklerle buluşma potansiyeli veriyor. Erkekler kendilerine güvenen birkaç şey tamir edebilen ve üstlerinden bazı sorumlulukları alabilecek kadınları arıyorlar. Ve bazı düğünlerin çiftlerin tanıştıkları yapı marketlerde yapılıyor.

4. Yüksek IQ x 2 = Gerçek aşk
Entellektüel bekarlar artan bir şekilde kendi yüksek IQ eşleriyle zeka antrenmanları yapılan toplantılarda buluşuyorlar. Bu tür bir kulübe üye misiniz? Kendi bölgenizdeki turnuvaları kontrol edin. Zihinsel birlikteliği sağlayan bir aktiviteye katılan iki insan arasında mutlaka bir kıvılcım üretirler.

5. Uçaklar ve trenler (ama arabalar değil.)
Gerçekten, havaalanları bu günlerde birer mücadele yeri, ama tüm bu itiş kakış aslında verimli bir toprağa dönüşebilir! Aradığınız kişi trende, metroda ya da uçakta olabilir. Herşey bakış açınız ve sağlıklı düzeyde kendine güvenden geçiyor. Uzun bir yolculuk olmak zorunda değil. Sayısız çift ise metroyla veya otobüsle giderken buluşmuştur. Ulaşım adına bir sayı.

6. Müzikseverler
Shakespeare “Eğer müzik aşkın gıdasıysa, çalmaya devam et” demiş. Şüphe yok ki konserler erkek patronlarla tıka basa doludur.

7. Siber-buluşma
İnternet üzerinden flört her zaman olduğundan daha popüler – ve hatta görüntülü konuşmalarla büyük adımlar atılıyor. Arkadaşlık siteleri aynı anda görüntülü konuşma yapılmasına olanak sağlıyor. Tüm ihtiyacınız Flash`in son surumu, internet bağlantısı ve güncel bir tarayıcı – ve bazı siteler başlamanız için size bedava web cam bile gönderebiliyor. Ayrıca internet aradığınız erkeği bulmanızı 6-aşamalı-ayrım yoluyla sağlayan harika bir araç. Arkadaş, is bağlantıları ve aktivite esleri edinebileceğiniz birçok web sitesi bulunuyor – hepsi aşkı getirebilir. Bir profil yaratıp fotoğraf koyuyorsunuz ve daha sonra arkadaşlarınız, onların arkadaşları ve arkadaşlarının arkadaşlarından oluşan bir sosyal ağa bağlanıyorsunuz! Ü

8. Top oynayın

Erkekler spor sever. Mahallenizde sizin de katılabileceğiniz bir softball takımı var mı? Ya da lastik ayakkabılarınızı ve sweat shirtlerinizi giyebileceğiniz başka bir spor var mı? Tori Pugliese’nin tutkusu yerel bir koşu kulübü. The New Yorker’a göre, “Bu hem şekle girmek hem de ilginç bir adamla tanışmak için iyi bir yol. Koşmadan önce ısınma zamanı. Koştuktan sonra da soğuma ve koşu hakkında konuşma.” Sporcu değil misiniz? Problem değil. Erkekleri izlerken de onlarla tanışabilirsiniz, hem küçük hem büyük stadyumlara maç izlemeye giderek.

9. Yemek hazır!

İşte aç ve akşam yemeği arkadaşı arayan bekarlar için iyi bir fikir. Aşk alevlenmese bile en azından iyi bir yemek yemiş olursunuz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.