Erkeklerin yaptıkları davranışlar

1

Göbeğini kaşıyan erkek sevgi ister!
İngiltere’de yayımlanan ‘Aşkın Otoyolu’ adlı kitap, erkeklerin farkında olmadan yaptıkları davranışların gerçek anlamlarını günyüzüne çıkardı..

NEVSAL ELEVLi Londra
Daha önce farkına bile varmadığımız davranışların erkeklerin en hassas noktalarını dışavurduğunu biliyor muydunuz? Ian Hargrave’in yeni yayınlanan ‘Aşkın Otoyolu’ (Freeway of Love) isimli kitabı bu konuda bir kılavuz işlevi görüyor. İşte erkeklerin farkında olmadan yaptıkları hareketlerin anlamları:Karnını kaşıyanlar…
Aşk hayatı: His dünyası midesinin etrafında döner. Daha fazla sevgi göstermesini istiyorsanız, en az onun karnını okşadığı kadar okşamalısınız.
Baştan çıkarmak için: Restoranda ona doğru uzanın ve küçük bir öpücük çalın. Arkadaşlarının yanında karnına sevgi dolu bir çimdik atın.

Kulağıyla oynayan erkek
Aşk hayatı: İyi bir dinleyicidir. Sesinizin tonu onu heyecanlandırır. Ama yalanı hemen fark eder.
Baştan çıkarmak için: Söylediğinizden çok söyleme biçiminiz önemli. Sesinizin tonunu müzikalleştirin. Söze ‘Bir sır vereceğim’ diye başlayın.

Elini saçında gezdiren erkek
Aşk hayatı: Kendini beğenmiş olarak görünmelerine rağmen utangaçtır. Buluşma yerlerinizi başbaşa kalabileceğiniz mekanlardan seçin.
Baştan çıkarmak için: Tekrar tekrar okuyabileceği arzu dolu bir mektup gönderin, beraber olduğunuzda saçlarınızın ucuna kadar sizi titretecektir.

Dudaklarını ısıran erkek
Aşk hayatı: Korkusuz ve cazip bir sevgili! Bill Clinton bu kategoriden. Dilini iyi kullandığından kendini affettirmesi çok kolay olacaktır.
Baştan çıkarmak için: Ağzına meyve parçaları vererek onu baştan çıkarın. Kulağına fısıl fısıl söylenen romantik şarkılar da onu baştan çıkarır..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.