AskTurka.Com

Erkeklere gönderilecek aşk mesajları

1. Aşk gülü dikeniyle avuçlamaya benzer! Ellerin kan içinde kalır ama dikenlerin hesabını gülden soramazsın
2. Birgün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana akşam ayazında titrersen güneşi getiririm sana eğer gönlün bir sevgi ararsakalbimi söküp getiririm sana
3. Bataryası zayıf rüyalarımıza şebeke hatası sebebiyle birsüre ulaşılamadı. şimdi ise çeken hattımla seninleyim.
4. Sesini duysamda heran yüzünü görmek gibi değil özlediğimi bil heran hiçbir şey seni sevmek gibi değil
5. Yatağını gül yapraklarıyla rüyalarını paptyalarla süsledim üzerini sevgimle örttüm tüm kabuslarınıda ben aldım ki sen rahat uyu birtanem!
6. Aşkım yatağın, sevgim yorganın, yüreğim yastığın olsun iyi uyu bir tanem.
7. Sen seni seveni görmeyecek kadar körsen. Oda sana sevgisini söylemeyecek kadar gururludur.
8. Bizim ömrümüzde ırmaklar vardır. Sularında hayallerimizi yüzdürdüğümüz. Bizim ömrümüzde dostlarımız vardır günlerimiz ayrı geçtiğinde üzüldüğümüz.
9. Ben sevdanın sokağında oturuyorum geceler hiç bitmiyor. Ben hiç uyumuyorum.
10. Bir yağmur damlası seni seviyorum anlamını taşısaydı ve sen bana seni kadar sevdiğimi soracak olsaydın inan ki bir tanem hergün yağmur yağardı.
11. Yüreğim hafif ıslaktır benim kuytu köşelerde ağlamaktan ve rengi hafif uçuktur kurusun diye kaç kez güneşe asmaktan.
12. Seni unutmak için and içtim gözlerin geldi aklıma vazgeçtim.
13. Hadi uyandır beni söyle gördüğüm zamansız bir düşmü hadi git, uzaklaş, yokluğuna inandır beni gerçekten yoruldum her bulduğum yerde seni kaybetmekten.
14. Gözlerin nehir kirpiklerin köprü olsa ben üzerinden geçerken ipler kopsa ve düştüğüm yer dudakların olsa.
15. Ne seni unutmak için bir çabam var içimde nede aşkımı körükleyen bir rüzgar ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm nedegörmeye dayanacak kalbim var.
16. Bir gün hayatın bütün güzelliklerinden vazgeçip sessiz sedasız ölüme gitmek istersen yanıma gelki sana sensiz yaşamanın sensiz olmanın ölüm olduğunu göstereyim.
17. Gözlerin gözlerime değdiğinde felaketim olurdu ağlardım.
18. Ne zaman ayrılık saati gelse içimdeki güllerin boynu bükük bir zaman kalırım öylece neden sonra gittiğini anlarım içimde güller ağlar ben ağlarım.
19. Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım onuncu aylara ben bir eylül sen bir haziran
20. Nezaman tutsam ellerini gözlerimin önünden mevsimler geçer ne zaman gözlerin gözlerime değse samanyolundan bir yıldız düşer.
21. Bugün yeni bir meyhane keşfettim mezarlığın karşısında birgün beni ararda bulamazsan ya meyhanedeyim yada tam karşısında.
22. Seni günde bir defa düşünüyorum oda 24 saatime maloluyor.
23. Denizi içerken maviler takıldı boğazıma, karaya vuran balık gibi çırpınıyorum. Bu derin uçurumun önünde hangi yazgı tutukladı beni.
24. Hasret kapımda nöbetler tutuyor sevgilim uzak bir şehirde gözlerim onu arıyor bir kuş olup gitsem aşsam şu enginleri varsam senin yanına öpsem doyasıya koklasam
25. Hani o gün beni anlayan sen gitmiştin ya seni başkalarında aradım ama yoktu beni senin kadar anlayan, yinede üzülme çünkü ben seni sensizde sevebiliyorum….
26. Aşka meyli olmayan kanatsız kuş gibidir. Vah ona!!…
27. En güzel yarınlar senin olsun sen buna layıksın ömrün mutluklarla dolsun eğer gün gelirde sen beni unutursan inan ki tatlım canın sağ olsun.
28. Hiçbir kız bir erkeğe boyun eğmez hiçbir erkek bir damla gözyaşına değmez.
29. Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgaradön ordayım.
30. Yapraklar sararıp dökülürken yere, yaşlı gözlerini çevirip göklere, hergün istemem yılda bir kere adımı anmayı sakın unutma
31. Bir erkekle mutlu olmak için onu çokça anlayıp azda olsa sevmek; bir kadınla mutlu olmak içinse onu çokça sevip anlamaya hiççalışmamak gerekir.
32. Birgün sevgilim sordu aşk nedir diye biraz zaman istedim düşüneyim diye ertesi gün gördüm onu bir başkası ile kulağına fısıldadım aşk ızdıraptır diye.
33. Seni seviyorum diyen sözlere değil, senin için ağlayan gözlere inan
34. Seni ben değil gözlerim seçti onlar sevdi onlar beğendi sen benim değil onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın.
35. Gözleriyle gözlerine göz koyanın gözlerimle gözlerini oyarım gözlerini gözlerden sakın gözlerin gözlerime lazım.
36. Ne yeminler bozdum geceler büyürken sensiz ne yeminler bozdum yıllar geçerken sitemsiz ne yeminler bozdum tarifi bile imkansız, senin için ey gülüm!!!….
37. Nasıl uzaktaki yıldız parlak geliyorsa insana uzakta olduğun için tutkunum sana hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana imkansız olduğun için aşığım sana!.
38. Yeryüzünde biten her aşk için gökyüzünde bir melek ağlar.
39. Unuturum desemde inanma sakın ömrümce kalbimden silinmez adın bir sızı içimde sendende yakın kalbimin sesini dinler bulurum seni.
40. Beni bir dakika değil bir saniye değil bir saniyenin onda biri kadar sev…. Bir yıl değil on yıl değil bin yıl mesut olurum.
41. Gözleri uzaklıklar değil bazende göze alamadığımız yakınlıklar acıtır.
42. Insanlar gelmeleriyle yanlızlıklarını dağıtanları severler gitmeleriyle kendilerini yalnız bırakanlara aşık olurlar.
43. Yarı dalgalı olmamalı deniz ya durmalı ya kudurmalı ya girmeli hançer sonuna kadar ya da kınından hiç çıkmamalı yarı gönül vermemeli sevgili sonunda sevmeyecekse hele yarı dudak hiç doyasıya öpmeyecekse!.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.