AskTurka.Com

Duygu İçeren Sözler

Pes Ettim Derken Seni Buldum Karşımda, Bir Gülüşün Yetti Mest Oldum O Anda, Ellerini Tutmak oldu tek hayalim gördüğüm anda, Seviyorum Seni Ne Olur Anla Bebeğim.

Huzuru Bulmak için Çıktığım Bu Yolda Huzurun Adına, Adını Yazdım Yürüdüğüm Her Yolda, Sensin Bana mutluluk veren attığım her adımda, Aslında Ben Seni Aradım Huzur Bahaneydi Yürüdüğüm Bu yolda.

Bende ki yerini Ne Kimse Doldurabilir Ne de KimSe Yerini Alabilir, Sen Kalbimin Tek Sahibi, Düşüncelerimin Eseri, Hayatımın Neşesi, Gözlerimin Baktığı yersin Birtanem.

Hava Ne Kadar Soğuk Olursa Olsun, Bir Hayalinle Isınır Bedenim, Günler Ne Kadar Yağmurlu OLursa Olsun Bir Gülüşün Güneştir Benim için Sevdiğim…

Unuttuklarıma Değil, Unutmak isteyipte Unutamadığım Her Gece Adını Sayıkladığım, Hayallere Kapılıp Ağladığım, Adını Kalbime Zincirlediğim tek Sevdiğimsin Bebeğim.

Hayatımın Kalemi Sensin, Sen Ne Yazarsan Ben Oraya Giderim, Hayatımın Sözü Sensin Sen ne Dersen Eyvallah Sevgilim ve Hayatımın Anlamı Sensin Anlama, Anlam Katan tek Sevdiğimsin!

Yaşadığımız Hayat Öyle Bir Kararsın ki Sen Benim Bende Senin Işığınla Yürüyelim Sevgilim.

Gözlerinin Güzelliğini Kıskanır Yıldızlar, O Kadar parlak Ve Güzel ki yanında Ne Yıldız Parlar Ne de Yıldızlar Sevdiğim.

Bilirmisin Bebeğim Güçlü Rüzgarlar Sadece Karanlık Sessiz geceleri Severmiş, Benim Seni Bu gece’de Sevdiğim Gibi Bebeğim.

O Güzel Gülüşünü Özledim Bebeğim, Neredeysen Gel Sevgilim O Tatlı Gülüşünü Özledim.

Tatlı Bir Sonbahar Rüzgarında Ilık Bir meltem Sıcaklığı ile Hayatımı Yaz’a Çevirdin Bebeğim Seninle Umutlarım Daha Güçlü ve seninle yaşadığım her saniye Değişilmez Bir mutluluk Hayatımın içinde.

Yaşanan Günlerin Sadece Tatlı imzalarını Atıyoruz Gülüşlerimizle, Yaşanacak Güzel Günler Bekler Seni’de Beni’de Çok Seviyorum Seni Sözler Anlatamaz içimdeki Sevgini.

Geceleri Bakarım Gökyüzüne Sanki Hayalin Var Yıldızların yerinde, Bulutlar çekilir Hayalinin Olduğu Yerde, Gözlerin Gökyüzü Kaplar Etrafa Işık Saçar, Gecelerimi Aydınlatır Hayalin Hayatıma imza Atar Yıldız Gözlerin Sevgilim.

Yaramaz Bir Kağıttan oluşan hayatıma En Güzel Yazıyı Sözlerinle Yazdın Birtanem.

Kalbimi Aşkla Dolduran Sevgilim, Sensin benim tek Mabedim, Bütün varlığım Senin, Sensin Benim tek Sevdiğim.

Bu Soğuk ve Sessiz Geceler Ancak Senin Hayalinle Biter Sevgilim…

Gururumu Yerlere Serip Özlem tatdıranda Olsan, Ne Sana Kinim Ne de Aşkına Bedduam Var, Denize Akan Bir Su Olsam da, Seni Ölene Kadar Sevmeye Adn içtim Yâr.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.