Bir Erkeği 12 Adımda Nasıl Etkilersiniz?

0

Erkekler kadınlarda daha kolay etkilenirler öyle değil mi? Bazen. İhtiyacınız olan şey taze nefes ve parfüm..

1. Erkeklerin kendine güvenen kadınlardan hoşlandıklarını hatırlayın. Eğer siz kendinizi severseniz, o da sizi sevecektir.

2. Özgür bırakın ve özgür davranın. Erkekğin baskı altında olmayacağını bilmesi ve sürekli ne yaptığınızı düşünmek zorunda olmaması caziptir.

3. Aptal rolünü oynamayın. Eğer onu bu şekilde etkilemeye çalışıyorsanız, gerçekten onu isteyip istemediğiniz anlayamaz.

4. İyi giyinin. Kendi tarzınızı yansıtan herşeyi giyebilirsiniz. Erkekler siyah uzun çoraplardan ve gösterişli uzun topuklardan hoşlanır. Ancak bunları giydinizde rahat olduğunuzdan ve komik duruma düşmediğinizden emin olun.

5. Süper modele benzemiyorsanız üzülmeyin. Dahası, hayatınızdaki erkek de bir film yıldızı değil öyle değil mi? Bundan daha önemli şeyler var. Hoşlandığınız kişilere bunları verin.

6. Çekici olun. Erkekleri etrafına toplayan bir kadın olun. Bu erkeklerin bir kadınla oturmasının bir nedeni vardır. Diğer erkekler de bunun ne olduğunu bilmek isteyecektir.

7. Bir erkeğin ne giydiğine dikkat edin ve güzel şeyler söyleyin. Erkekler genellikle böyle şeylere önem vermez ancak nadir de olsa kadınlar gibi komplimanlardan hoşlananlar vardır.

8. Çok içmeyin. Alkol sizi çok etkiliyorsa daha sonra pişman olabileceğiniz şeyler söyleyebilirsiniz.

9. Memnun olduğunuzu gösterin. Teşekkür edin, minnettarlığınızı gösterir bir şekilde gülümseyin. Bu onunla olmayı çok istediğinizi gösterir.

10. İşinden, hobilerinden ve ilgi alanlarından bahsetmesini isteyin. Dikkatle dinleyerek sorular sorun.

11. Hobilerine eşlik edin. Baseball, araba yarışları, balık tutma gibi ilgi alanlarına sizde iştirak edebilirsiniz.

12. Onunlayken rahat olun. Siz rahatsanızsanız etrafınızdakiler de rahat olur. Huzursuz olan tek kişi siz olmayabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.