Baştan çıkart

0

BAŞTAN ÇIKARMA SANATI VE PÜF NOKTALARI

Öncelikle her kadının baştan çıkarılabileceğine inanacaksın; o halde baştan çıkaranın sen olmaması için de hiç bir sebep yok! Sen yalnızca ağını ör, o tuzağa düşecektir.

Kuşlar baharda, ağustos böcekleri de yazın nasıl ötmeden duramazlar, Menale kedileri bir tavşana nasıl sırtını dönemezlerse, bir kadın da genç bir erkeğin o iç gıcıklayan davetini reddedemez! Sert bir kadın bile en azından durup bir düşünecektir.

Ufak bir kaçamak, erkekler kadar kadınların da hoşuna gider. Erkek bunu pek gizleyemese de, kadın açığa vurmak istemez. Ama erkek geri adam attığında, buna kayıtsız kalamayan kadın da yalvaran rolünü üstlenecektir.Kadın karşılık verse de, reddetse de, arzulanmak hoşuna gider. Diyelim ki reddedildin; bu o kadar da vahim bir durum değil.

Ama yeni zevkler hep daha büyük keyif verdiğine göre ve komşunun tavuğu komşuya her zaman kaz göründüğüne göre, neden hemen vazgeçesin? Önce kadının hizmetçisiyle samimiyeti ilerlet; bu işini kolaylaştırır. Efendisiyle arasında tam bir güve bağı olup olmadığını, efendisinin gizli arzularını onunla paylaşıp paylaşmadığını öğren. Böylece, yakarışlarının sonunda seninle suç ortaklığı yapacaktır.

Bunu sağlayabilirsen, istediğin şeyi daha kolay ve kısa yoldan elde edebilirsin. Zamanlamayı öyle iyi yapacaktır ki, -bunu bir de doktoru başarabilir- efendisinin fikirlerini rahatlıkla etkileyecektir. Örneğin en keyifli anını yakalayacak ve senden bahsedecek. Kalp mutlu olduğunda, hiçbir sıkıntısı olmadığında açılır ve aşk usulca süzülür içeriye.

Mutsuzken, İlyada silahla savunmadadır çünkü, ancak mutluluk anında askerleri dışarıya karşı ördüğü surlardan içeri kabul eder. Kadın aldatılmanın acısıyla intikam almak için aralıyorsa kalbinin kapılarını, harekete geç ve öcünü almasına yardım et! Ama istediklerini elde edebilmek için acele et; çünkü fırtınanın dinmesi, aldatılmanın acısı kısa sürebilir, kadın yelkenleri hemen suya indirebilir. Kadın cam gibi kırılgandır ama öfkesi de saman alevi gibi sönebilir.

Ama sen bana, önce hizmetçisini baştan çıkarsam iş daha da kolaylaşmaz mı, diye soruyorsun. Olabilir ama o işten alnının akıyla çıkabilmen tamamen şansa bağlı. Kim bilir belki sana zafer getirir, ama bütün işini bozabilir de. O, efendisinin sana olan duygularını yönlendirebilir, ama olayları kendi lehine de çevirebilir.

Hizmetçi her ne kadar işini kolaylaştıracak bir etken gibi görünse de, bu fikirden vazgeç derim. İkinizin arasında iletişimi sağlayan hizmetçi hoşuna gitmeye başlarsa, sen yine de önce efendisine sahip olmaya çalış; diğeri sonra nasılsa olur. Şunu aklından çıkarma, aşk hizmetçiyle başlamamalıdır!

 Her ne kadar bu işte usta olduğunu iddia etsen de, maceraya atılmaman ve özellikle de hizmetçiyi kızdırmaman gerektiğini aklından çıkarma; çünkü hizmetçi böyle bir ihanete ortak olduğunda, seninle bir ilişkiye başladığında artık efendisine seni satmaktan vazgeçecektir!

 Zafere ulaşana dek, sakın işi yarıda bırakma. O zaman suç ortağın da sana asla ihanet etmez… ve aşığının her hareketinden ve her sözünden haberdar olursun. Suç ortağının dilini tutmasını sağlayabilirsen, işte o zaman istediğin kadın senin için kapalı bir kutu olmaktan çıkar, düğümü rahatlıkla çözebilirsin. Söz ver! Söz vermekle hiçbir şey kaybetmezsin.

Hatta söz vererek her türlü zenginliğe sahip olabilirsin. Umut, inandırdığın sürece ayakta kalır. Aldatıcı bir tanrısallığı vardır umudun şüphesiz; bunu biliriz ama yine de hoşumuza gider. Baştan verici olursan, zamanla ilgi azalacaktır. Ama biraz tutumlu davranabilirsen, sabredersen, kadın ona bahşedeceklerinin değerini daha iyi bilecek, her zaman saklayacak, asla kaybetmeyecektir. Asıl yapman gereken, şimdiye kadar asla ona vermemiş olduklarını her an verecekmiş gibi davranman.

İşin en önemli ve de en zor kısmı, hiçbir bedel ödemeden o ilk öpücüğü alabilmektir.
Mektupların güvenilir olmalı. İçten ve bir o kadar da aşk dolu… Orada yazılanları bir de senin ağzından duymayı hayal edebilmeli kadın. Mektubunu reddederse ve hiç okumadan geri gönderirse, umudunu kaybetme ve bir gün mutlaka okuyacağını ümit ederek yollamaya devam et.
Mektubunu okudu ama cevap vermiyor. Onu buna zorlama, bekle; okumaya devam etsin. Bu mektupları okuyan kadın, mutlaka bir gün cevap vermek isteyecektir. Her şey zamanla gelişecektir; kendiliğinden, usul usul…

Önce, kızgınlıkla bir mektup yollayacaktır belki; artık peşini bırakmanı isteyecektir. Ama aslında peşini bırakmandan da kaygılanıyordur, o cümleleri yazarken. Sen ısrarlı olmaya devam et. Böyle bir mektup aldıysan, artık isteklerinin tamamının yerine geleceğinden emin olabilirsin.

Sakın saçlarını maşayla kıvırmaya kalkışma ve sünger taşıyla vücudunu oğmayı ihmal etme. Temizliği sev, egzersiz yaparak vücudunu formda tut. İyi dikilmiş, lekesiz giysiler giy. Dilin pürüzsüz, dişlerin ışıl ışıl olsun. Ayakların bol bir ayakkabının içinde yüzmesin, tam oturan ayakkabılar giy. Kötü bir saç traşı seni çirkinleştirmeyecektir ama sen yine de saç-sakal traşını usta bir ele emanet et, böylece kendine özen gösterdiğin belli olsun. Tırnakların düzgün kesilmiş olmalı ve asla aralarında kir olmamalı. Burun deliklerinden kıl çıkmamasına özellikle önem vermelisin. Ağız kokusuna ise çok dikkat et! Baştan çıkarmaya çalıştığın kadın asla kötü koku duymamalı sende. Gerisini de bırak, onlar düşünsün!

Sıra geldi ilk buluşmaya. At sıkılganlığını üzerinden; çünkü Güç ve Venüs muzurca gülümsüyor ikinize, rahat ol! İlk karşılaşmada söz sanatı yapacağım diye de kendini hırpalama; sen bir başla, gerisi kendiliğinden gelecektir. Yapman gereken, aşık rolünü iyi oynamak ve kalbindeki o aşk sızısını en güzel kelimelerle ifade edebilmek ve ona hissettirmek. Her yolu dene, onu mutlaka buna inandır. Şunu aklına iyi sok: her kadın kendini sevilmeye layık bulur; en çirkini bile. Genelde olan da şudur; aşık olmadığı halde aşıkmış gibi davranan erkek, sonunda deli gibi aşık olur ve o sözde duygular gerçeğe dönüşüverir! Evet hanımlar, siz de aşığı oynayan hayranınıza karşı biraz hoşgörülü olun; tutkuları şimdilik yalandır ama çok yakında bir tutkuya dönüşeceği de kesindir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.