Aşkını Tazele

0

 İlişkinizdeki durgunluğu aşmak için, içinizi ılık hislerle dolduracak yöntemler sayesinde yeniden aşık olabilirsiniz. Denemeden ne olacağını bilemezsiniz…

EVLİLİKLERİYLE gurur duyan, mutlu bir evliliği olan çiftlerin yanı sıra, her bahar aşık olan inatçı bekarların aşık olmak için sunduğu önerilere göz atmanız ilişkinizi canlandırmak için yeterli.

Eşinizle dışarı çıkın

Eşinizle her cuma dışarı çıkın. Güzelce giyinin, restoranda yemek yiyin, masanın üzerinden birbirinizin elini tutun. Bir diğer seçenek de, evde kalın, çocukları arkadaşlarıyla dışarı postalayın, telefonu fişten çekerek tüm ilginizi birbirinize verin. Nelerden bahsettiğiniz de aynı derecede önemli. Bu özel zamanınızda bazı konuları yasaklayın. Mali konular, yapılacak planlar, anne-baba ve benzeri konulardan konuşmayın.

Birlikte masaj yaptırın

İlk yıldönümünüzde kaplıcaya gidin. Birlikte iki kişilik bir masaj yaptırın. Loş ışıklandırma, hafif bir müzik, akan bir su ve kokulu yağların bulunduğu bir masaj salonu bulun. Masörleri evinize de çağırabilirsiniz. Her ikinizin de rahat olduğu bir ortam, birbirinizle paylaştığınız zevki artıracaktır.

Onu şımartın

Hediye vermekten daha romantik bir jest olamaz. Onun yeni bir İngiliz anahtarı ya da yün kazak gibi ihtiyacı olan şeyler almaktan kaçının. Kaliteli bir şişe şarap, şık bir kutuda sunulan çikolata ya da kokusu sizi çılgına çeviren bir traş losyonu alabilirsiniz. Paranız kısıtılıysa eski boya kalemlerinizi çıkararak ya da bilgisayarınızdaki grafiklerden yararlanarak bir ‘aşk senedi’ hazırlayın ve eşinize verin. Size olan borcunu ödeyecektir!!!

Kendinizi sevin

Muhtemelen en önemli kural… Vücudunuzdan nefret ediyor, yaşınızdan ötürü bunalıma giriyor ya da entelektüel açıdan yetersiz hissediyorsanız hayatınız boyunca başka birini sevemezsiniz. Kendinize her gün hayatınızı paylaştığınız kişinin sizinle istediği için birlikte olduğunu hatırlatarak kendinizden zevk alın.

Flört edin

Egonuzu güçlendirmekte flörtün üzerine yoktur. Kız arkadaşlarınızla öğle yemeğindeyken hoş bir erkeğe göz süzün. Flörtünüze karşılık aldığınızda duyduğunuz, o insanın başını bulutlara çıkaran heyecan, kendinize dayanılmaz seksilikte olduğunuzu hatırlatmanın harika bir yoludur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.