Aşka Dair 8 Gerçek

0

Sevgilinizle uyum içinde bir ilişki yaşamak için nelere dikkat etmelisiniz? İşte mutlu ilişki için size rehberlik edecek öneriler..

1-
Birbirinizle ayrı zaman geçirdiğinizde ilişki güçlenir. Ayrı olduğunuz zamanlar paylaşabilecek yeni düşünceler, fikirler üretebilirsiniz. Uzakta olduğunuzda birbirinizi daha çok özlersiniz.

2- İçinizden birşeylerin kötü gittiğine dair bir his varsa bu his muhtemelen doğrudur. Kadınlar önsezileri sayesinde herhangi bir uzaklaşmayı hemen farkedebilir. Normalde şüpheci ve güvensiz bir insan değilseniz o zaman yeri geldiğinde içgüdülerinize güvenmelisiniz. Erkekler ilişkiyi bitirmek istediklerinde kız arkadaşından uzaklaşırlar. Bir erkek ilgilendiği birşeyden asla uzaklaşmaz. Böyle bir durumvarsa suçlayıcı olmadan onunla konuşun, net bir cevap alamıyorsanız aslında cevap gayet açıktır.

3-
Daha önceki ilişkilerinde kız arkadaşlarını aldattıysa muhtemelen sizi de aldatacaktır. Erkekler ilişkilerinde duygusal veya cinsel bir boşluk olduğunda aldatırlar. Heyecan arayışı, egolarını tatmin etme, fırsat olduğunda cinsel ilişkiyi reddetme yetersizliği aldatmaların kaynağıdır.

4- Sizinle yeterince ilgilendiğini düşünmek ister. Kız arkadaşları için birşeyler yapabiliyor olmak erkekler için önemlidir. Kendi kendinize yetebilseniz bile zaman zaman onun sizin için birşeyler yapmasına izin vermelisiniz.
5- Bir erkek ilişkiye hazır olmadığını söylüyorsa inanın. Belki inanamayacaksınız ama erkekler kadınları hayal kırıklığına uğratmaktan nefret ederler.. Cesaretini toplayarak ilişkiye hazır olmadığını söyelen bir erkeğin içtenliğinden emin olabilirsiniz. Bir kadın hakkında kararını vermiş bir erkeğin fikrini değiştirmenin oldukça zor hatta imkansızdır.

6- İlişki ilerledikçe seks daha iyi olabilir. Evlilik seks yaşamının sıradanlaşması değil.. Çiftler seks hayatlarında bekarlara göre daha mutlular. İlişkinin başında aşırı istek ön svişme seanslarının atlanmasına neden olsa da, ilişki ilerledikçe ön sevişme odak noktası olur.

7- Emin olamadığınız bir ilişkiyi sonlandırdığınız için asla pişman olmazsınız. karşınızdaki insanla aranızda çözüelemeyn bir sorun olduğunu düşünüyorsanız daha iyi bir ilişkiye fırsat yaratabilmek için terk etmekten çekinmeyin.

8-
İlişkiyle ilgili konuşmaları başalatan hep siz olun. Erkekler yanlış giden bir şey olmadığı takdirde erkekler ilişkiyi zorlamazlar. Olsa bile sorunu kendi kendilerine çözmeye çalışırlar. İlişkinizle ilgili konuşacaksanız önce pozitif birşeyle başlayın. Daha sonra konuyu açın ve sonunda yine pozitif birşeyle konuyu kapatın.

kaynak : http://ivillage.mynet.com/

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.