Aşk Sohbet & Aşk Chat Odaları

1- Reklam/Spam/Clone Yapmak Yasaktir.
2- Kisilere ait Ozel Bilgilerin Baskalari Tarafindan
(Telefon, Adres vb) İfsasi Yasaktir.
3- Internet Korsanligi ve Sifre Takasi Yasaktir.
4- Siyaset Yapmak, Din Dil İrk Ayrimi Yasaktir.
5- T.C Kanunlarina Aykiri Davranislarda Bulunmak Yasaktir.
6- Kufur, Asagilama ve Taciz Yasaktir.

 

* Yukardaki yasaklanmis eylemleri uygulayanlar sohbet ortamindan uzaklastirilabilir.

 

Yukaridaki Kurallari Kabul Etmemeniz Durumunda Sohbet Sunucusundan Hemen Cikmaniz Gerekir.
Aksi Durumunda Tum Kullanicilar Sunucuya Girdigi Andan İtibaren Bunlari Pesinen Kabul Etmis Sayilir.

 

Diğer Notlar :

Aşk bilgileri paylaşarak insanların dini konular hakkında yeni bilgiler edinmesini sağlamak amacıyla kurulan sohbet platformları içerisinde Aşk Chat siteleri de bulunmaktadır. Aşk bilgileri paylaşmak amacıyla kurulan bu sitelerin bir diğer amacı da kaliteli, güvenilir ve seviyeli arkadaşlıklar edinmektir. Dini konular hakkında konuşmak seviyeli bir arkadaşlığı da beraberinde getirecektir.

Aşk Chat siteleri genellikle islamı anlatmak ve islamı konular hakkında bilinmeyen gerçekleri aydınlatmak amacıyla kurulmuştur. Aynı zamanda dini oyunları da bulunduran bu siteler dini bilgileri pekiştirmeyi ve güçlendirmeyi de hedef almaktadır. Bu yüzden dini Chat siteleri güvenilirlik açısından sorun arz etmeyecektir.

Aşk Sohbet siteleri hakkında genel bir bilgiyi yukarıda verdik. Ücretsiz bir şekilde insanları İslami bilgileri yaymayı ve açıklamayı amaç edindiklerinden dolayı zararsız sitelerdir. Bu siteler sayesinde hem dinimizi öğrenmiş hem de seviyeli sohbetler ederek kaliteli arkadaşlıklara yelken açmış olursunuz. Eğer siz de dini Chat siteleri üzerinde bilgi sahibi olmak ve yeni seviyeli arkadaşlıklar edinmek istiyorsanız üyelik girişinizi yaptırarak sohbete başlayabilirsiniz.

aşk sohbet, aşk chat, aşk sohbet odaları, aşk sohbet siteleri, ücretsiz aşk sohbet, bedava aşk sohbet, üyeliksiz aşk sohbet, parasız aşk sohbet, aşk sohbet kanalları, aşk kameralı sohbet, aşk sesli sohbet, aşk sohbet chat, aşıkların sohbet odaları, aşk kızlarla sohbet, deli sohbet, aşk görüntülü sohbet, aşk cinsel sohbet, ask sehri sohbet