AskTurka.Com

Aşk Resimleri

Aşk Resimleri , Görselleri En Güzel Aşk Resimleri, 3d Romantik Simli. sevgi ve ask yazili resimler resimli yazilar aşk resmi ve fotoğrafı ücretsiz Aşkı anlatan fotoğrafları bu sayfada derledik. Beğendiğiniz görselleri 4K ve HD seçenekleri ile ücretsiz indirin.

 

Orjinal Boyutunda Açmak İçin ( 670x467 ve %3$sKB ) Buraya Tıklayın      
                         
                                                     
Tabloyu inceleyen bir sanat eleştirmeni ressama sordu: Güzel bir tablo doğrusu,ama anlamını bir türlü kawrayamadım'dedi. 'Adamın wurduğu kapı hiç açılmıycak mı? ona kapı kolu çizmeyi unutmussunuz da...' Ressam gülümsedi. 'Adam sıradan bir kapıya wurmuyor ki... dedi we tablosunun anlamını açıkladı. 'Bu kapı,insanın kalbini simgeliyor. Ancak içeriden açılabildiği için dışarıda kol olması gerekmiyor... O kapı size içeriden açılmamıssa GİREMEZSİNİZ...!!!!  
binlerce gündür boğazıma usturayım özgürlükte çürüyor uçurtmamın çıtaları dua et de ölümün farkına varmadan ölelim öldüm ulan ölmekten! kapat/sana gözlerimi
Sizler için Aşk Resimleri Serisine Devam Ediyoruz. En Güzel En Değişik resimleri burada bulabilirsiniz. ister bilyasarınızda arka plan olarak kullanın isterseniz sevgilinize gönderin.. (daha&helliip;)